Dřevěná koupelna nemusí být jenom ze dřeva

27.05.2015

Rekonstruujete koupelnu? Modernizujete nebo rovnou stavíte novou koupelnu? Chcete něco originálního, ale aby se vám to líbilo i příštích 20 let? Máme řešení! Zkombinujte koupelnovou kolekci obkladů s keramickou dlažbou v imitaci dřeva. Budete nadmíru spokojení a překvapeni, co lze vykouzlit z tohoto spojení. Přírodní materiály – dřevo, kámen, mramor – jsou velmi moderní a oblíbené. Pořiďte si je v keramickém provedení i do své koupelny.

Dlažba imitující dřevo má oproti dřevu skutečnému 3 významné výhody:

  • Drží barvu a tvar
  • Vede teplo
  • Snadno se čistí a nevyžaduje speciální údržbu

Představujeme vám čtyři série, které lze úspěšně kombinovat se „dřevěnými dlažbami“. Prohlédněte si fotografie našich kombinací obkladů do koupelen s imitacemi dřeva, které se kromě koupelny skvěle hodí i do kuchyně nebo kterékoli jiné místnosti.

designová koupelna s dlažbou imitující dřevo

Love

Koupelnová série ve čtyřech příjemných pastelových barvách a v černé.

  • Obklad má lehce zvlněný lesklý povrch
  • Množství různorodých dekorů vás nadchne. Motýlci, květiny, proužky – vytvořte si s nimi vaši vysněnou romantickou koupelnu.
  • Mozaikou ozvláštníte jednobarevnou koupelnu

Doplňte ji naší „dřevěnou podlahou“ v mnoha odstínech a budete mít výjimečnou moderní koupelnu, která bude třešničkou na dortu vašeho bytu.

designové obklady do koupelny a dlažba v imitaci dřeva

Lace

Další koupelnová série, která ladí s imitacemi dřeva. Jemně zvlněný povrch jakoby pruhovaný, barvy kombinovatelné s barvami dřeva a nevšední dekory, které ozdobí každou koupelnu. Na našich prodejnách vám poradíme s výběrem vhodné dlažby ve dřevěném dekoru. Lace - to je koupelna, co má šmrnc a hned tak se neokouká. A o to jde u sérií obkladů do koupelen především.


designová koupelna s dlažbou imitující dřevo

Defne

Velký formát obkladů Defne s rozměrem 75×30 cm působí velmi luxusně a přitom není o mnoho dražší než klasický obklad. „Velké obdélníky můžete skládat na výšku i na šířku. Prostě tak jak se vám to nejvíc líbí. Díky tomu vás tato koupelna zcela jistě neomrzí.“ Navíc barvy bílá, béžová a hnědá spolu s květinovým vzorem se skvěle hodí k barvám dlaždic imitujících dřevo. Útulná a jemná to je Defne.
 

Melody

Nespočet dekorů a variant pokládek, až vás bude přecházet zrak. Melody to jsou:

  • damaškové vzory
  • pozlacené dekory
  • geometrické tvary a pruhy
  • Prolamované 3D obklady
 
luxusní koupelna s dlažbou v imitaci dřeva

„Můžete ji také jednoduše doplnit dokonalou mozaikou Four Seasons.“ Výsledek bude fantastický. Spolu s „dřevěnou podlahou“ budete nadmíru spokojeni. Přesvědčte se!

designové obklady do koupelny a dlažba v imitaci dřeva

Všechny uvedené série a mnoho dalších vám rádi představíme na našich prodejnách. Naše koupelnové série jsou v širokém cenovém rozpětí. Vybere si opravdu každý.

 

Rádi vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 16:00 vám naši experti odpovídají obratem.