Koupelna ve zlatě. S našimi obklady a dlažbami je dostupná každému

05.02.2016

Barvy v koupelně jsou rozhodně jedním z nejdůležitějších prvků, které zásadně ovlivní start do nového dne a vůbec celou atmosféru a vnímání koupelny. Vše záleží na vašem vkusu a stylu. Preferujete světlé barvy? Nebo naopak barvy tmavé? Líbil by se vám motiv květin, imitace dřeva nebo spíše typická kresba mramoru? Všechno je dovoleno a všechno je hlavně možné. Výrobci díky novým technologiím dokážou skutečné divy. Obklady a dlažby s přírodním dekorem, květinové i geometrické dekory, damašek, textilie. Vše vypadá skutečně a věrohodně.  I koupelna ve zlatě, ve které se budete cítit přímo královsky. Inspirujte se.

DATA | /AKTUALITY/Koupelna_ve_zlate_5.2.2016 | VENERE_designove_luxusni_koupelny_versace_07.jpg

Zlatá koupelna v královském stylu

Pokud obdivujete koupelny ve zdobném stylu s množstvím zlatých prvků, tapetáží a secesních zdobných vzorů, máme pro vás pár typů na koupelnu králů:

Bellini – král Ludvík by záviděl

Bellini se pyšní zlatými damaškovými a secesními vzory. Pravidelným střídáním vzorů na obkladech docílíte zajímavého efektu. Při pokládce na výšku obklady vypadají jako tapeta. Proti papírové tapetě však mají keramické obklady jasné výhody:

    • Snadná údržba – na keramickému obkladu tolik neulpívají nečistoty, jednoduše ho setřete
    • Stálá barevnost – nezežloutne, nezešedne. Zkrátka udrží si barvu po dlouhá léta.

DATA | /AKTUALITY/Koupelna_ve_zlate_5.2.2016 | kralovska_bellini_Collage.jpg

Stylová výzdoba pro milovníky hudby a tance

Série La Musique a Le Ballet se inspirovaly hudbou a tancem. Tyto dvě série nejsou určeny jen do koupelny. Vkusně s nimi dotvoříte halu, předsíň, obývací místnost nebo pokojíček pro malé baletky. Dekorace nepůsobí nijak okázale. Přesto s pomocí mozaiky a zdobených dekorací vytvoříte přepychový a originální prostor.

DATA | /AKTUALITY/Koupelna_ve_zlate_5.2.2016 | -balet_Collage.jpg

Jednoduché a elegantní dekorace do zlaté koupelny

Série Versailles si hraje s jemnými, decentními a elegantními barvami a dekory. Kolekce se inspirovala 17. stoletím a přesto nepůsobí okázale a pompézně. Mozaika střídající mat a lesk nepravidelně odráží světlo a při jeho dopadu vypadá skutečně jako zlatá. Vodorovné listely se zlatými proužky lemují jednoduchý jednobarevný obklad. Přidáním vhodných zařizovacích předmětů a stylových doplňků se budete cítit jako praví aristokrati. Kombinace hnědé, zlaté a krémové, se v tomto případě více než vydařila. Najděte svou koupelnu snů.

DATA | /AKTUALITY/Koupelna_ve_zlate_5.2.2016 | VERSAILLES2.jpg

 

Rádi vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 16:00 vám naši experti odpovídají obratem.