Kvalitní venkovní dlažba na terasu

23.05.2016

Nejvyšší čas začít myslet na léto na terase. Pospěšte k nám. Na našich prodejnách najdete novinky v oblasti obkladů a dlažeb, které vás zaujmou.

Tak třeba kolekce Petra Solis – vnitřní i venkovní dlažba, ve 2 cm provedení vhodná i jako dlažba na terasu nebo k bazénu. Teleportuje vás do slunného Středomoří. Věděli jste, že dlažba může vonět? Při pohledu na Petra Solis vás ovane slaná vůně moře a teplo cypřišových hájů.

Petra Solis představuje dlažbu v základní tloušťce 1 cm ale i 2 cm variantu jako dlažbu na terasu. Využijte této výhody ve svůj prospěch:

  • Máte tak příležitost propojit interiér s exteriérem např. zimní zahradu, předsíň nebo kuchyň, terasu i bazén.
  • Mnoho druhů pokládek – tuto dlažbu můžete použít nejen na terasu. Můžete ji klást do štěrkového lože, písku nebo jen tak volně klást do trávy. Jako dlažbu na terasu ji můžete pokládat na výškově stavitelné terče, pod kterými vedou technické sítě. U všech typů pokládek je jednoduchá a hlavně rychlá instalace.
  • Pevnost a odolnost – 2 cm venkovní dlažby na terasu vynikají svou odolností a možností zatížení až jedné tuny
  • Technické výhody keramické dlaždice – keramická dlažba drží tvar a barvu po dlouhá desetiletí. Její údržba je snadná.

DATA | /AKTUALITY/Petra_Solis_23.5._2016 | Petra_Solis_terasa.jpg

Povrch Petra Solis jako dlažby na terasu je nerovný až rustikální a budí zdání ručně vyráběných dlažeb, které ošlehal vítr a déšť, vyšisovalo slunce a ošlapaly generace lidí. Materiál skutečně útočí na všechny smysly, evokuje tradice a dávné časy, je však vkusný a současný.

Petra Solis se vyrábí ve více formátech. Můžete je skvěle kombinovat (jsou k sobě modulární) a vytvářet ještě více pokládek a typů podlah. 2 cm dlažba na terasu se vyrábí pouze v rozměru 60x60 cm. K dispozici má množství tvarovek a speciálních dílů, které z každé terasy nebo i bazénu vytvoří dokonale propracovaný celek.

Vyberte si ze čtyř jemných, teplých odstínů a dvou typů dekorací. Dekorace jsou také v rustikálním stylu a hodí se např. do venkovské koupelny.

DATA | /AKTUALITY/Petra_Solis_23.5._2016 | Petra_Solis_koupelny.jpg