M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Poskládejte si svou stěnu

27.11.2014

Rekonstruujete koupelnu či jinou místnost a přemýšlíte co na zeď a na podlahu? Držte se klasiky! Keramické obklady a dlažby vás překvapí svou širokou nabídkou. A nemusí jít jen o osvědčené koupelnové série nebo o populární a moderní imitace přírodních materiálů. Můžete jít svou vlastní cestou a nechat svou invenci vyřádit.

DATA | /AKTUALITY/poskladej_si_svou_stenu | 50.jpg

Fantazii jsou dveře koupelny otevřené

V koupelnových studiích M.B.KERAMIKY naleznete mnoho druhů jednobarevných obkladů, které vás nadchnou a vy si budete chtít sami navrhnout koupelnu svých snů a především koupelnu podle vlastních představ.

    • Jednobarevné obklady – klasické jednobarevky pastelových i výrazných barev, které jsou jako stvořené ke kombinaci. Výhodou je barevná pestrost a velká rozměrová variabilita od formátu 10x10 cm až po obdélník 20x40 cm – vše do sebe perfektně zapadá. Vykouzlete si na stěně obrazce nebo skládačky, které se vám líbí. Aby v koupelně bylo příjemně. Stranou nezůstane ani sprchový kout – použijte protiskluznou dlaždice ve stejné barvě a vše dokonale slaďte.
    • Jednobarevné koupelnové kolekce – pokud vám nestačí jen barevky, sáhněte po kolekcích, které nabízí 5-6 barev vyladěných s několika typy listel(ozdobné pásky), dekoračními obklady anebo třeba velkým obrazcem přes celou stěnu. Popusťte uzdu svým nápadům a vytvořte originální dílo.
DATA | /AKTUALITY/poskladej_si_svou_stenu | 160AMB_51_R3D.jpg

A zase ty barvy. Nebojte se jich!

Barvy kombinujte podle svého vkusu a stylu. Je dovoleno vše, ale uvědomte si, že koupelna (teda ve většině případů) slouží dalších 10-20 let. Pracujte tedy s rozmyslem, aby se vám v té vaší koupelně líbilo i za těch pár let.

DATA | /AKTUALITY/poskladej_si_svou_stenu | 147Ceramica_Vogue_Mix_M_TR_08.jpg

Chcete pomoci s výběrem obkladů a dlažeb, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na mbkeramika@mbkeramika.cz