Jaké si pořídit koupelnové doplňky?

Vedle dříve často užívaných plastů dnes výrobci používají chrom, nerez, sklo, keramiku, dřevo ale i kůži, textil a různé kombinace těchto materiálů. Svou koupelnu tak můžete skutečně vyzdobit a vtisknout jí i určitý styl, ať už jste romantici, nebo dáváte přednost retro stylu či funkcionalismu. Každý si může vybrat.

Koupelnové doplňkyto už nejsou jen háčky a věšáky na ručníky, osušky a župany nebo držáky na zubní kartáčky a skleničky. Sortiment je velmi bohatý a můžete si dopřát takové doplňky do koupelny, které nejen že krásně vypadají, ale jsou i velmi účelné. Efektní jsou například dávkovače na tekutá mýdla, dózy na odličovací tampony nebo vatové tyčinky. Své místo najde určitě i praktický držák fénu, nebo box na kapesníčky a další různé krabičky a dózičky na hřebeny, kartáče a další drobnůstky. Dobře využitelné jsou různé poličky nebo tzv. drátěné programy, které umístíte do sprchového koutu nebo k vaně. Tak budete mít šampóny, koupelové pěny a sprchové gely hezky po ruce a pohodlně je najdete i s pěnou v očích.

Tito pomocníci se ale neobjevují jen v koupelnách. Používáme je i na toaletě. Nezbytností je jistě držák na toaletní papír a set na čištění toalety. Velmi oceníte ale i držák na rezervní toaletní papír. Který se dá buď postavit na zem a nebo prakticky připevnit na stěnu – tím se dost usnadní úklid. A pro ty, kdo si potřebuje číst i na toaletě, jsou tu i držáky nebo boxy na časopisy.

 

 

Výběr je stále před vámi?

Prohlédněte si i naši nabídku obkladů a dlažeb do koupelny, nebo se rovnou spojte s našimi odborníky, kteří vám pomohou vybrat obklady a dlažbu i koupelnové vybavení dle vašich představ. 

Volejte +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na mbkeramika@mbkeramika.cz