Keramická 2cm dlažba: Dokonalý základ pro vaši terasu

Na stole čerstvá káva nebo lahodný drink, svěží vzduch a opojná vůně rozkvetlých rostlin. Rádi často relaxujete na terase či balkoně, když je venku hezky? Pak je důležité, abyste se ve vašem místě relaxace cítili příjemně, zkrátka jako doma. S pomocí 2 cm keramických dlažeb na terasu od nás z M.B.KERAMIKY vytvoříte ve vašem domově hotové venkovní království. Nechte se inspirovat.

Terasy a balkony jsou dnes důležitou součástí našich domovů. Stávají se z nich venkovní obývací pokoje, kde rádi odpočíváme a trávíme volné chvíle s dětmi či přáteli. Na tento trend reagujeme i v naší firmě. Do našeho sortimentu jsme zařadili mnoho 2cm keramických dlažeb, které jsou pro terasy a balkony nejvhodnějším řešením. Existují v několika krásných designech a dají se snadno rozebrat a znovu složit. Navíc mají velmi dlouhou životnost, snadno se čistí a řada z nich je protiskluzných. Nejčastěji se pokládají na terče nebo do štěrku.

Více se o 2 cm dlažbách na terasu dozvíte v příručce, kterou pro vás připravil náš odborný tým. Zjistíte, jaké venkovní dlažby jsou na trhu, jejich cenové rozpětí, kam se jaká dlažba hodí a další zajímavosti.

Hledáte vzhled betonu, dřeva, kamene nebo cementové stěrky?
X

Kontaktní formulář

Nejlepší je zavolat na +420 777 746 852
nebo nám napište zde:
V rámci pracovních dnů v čase od 7:30 do 17:30
se Vám ozveme zpět do 15 minut.

Čisté linie s barevným žilkováním

Máte rádi jednoduchý a moderní design? Pak vás jistě okouzlí venkovní dlažba Discover na obrázku, která věrně imituje kámen. Jejím poznávacím znamením jsou perfektní a čisté linie s jemným barevným žilkováním. Anebo byste na své terase či na balkoně chtěli mít spíše dřevo? Jak je libo. Dlažba Sundeck v sytějších barevných odstínech a nenápadnou kresbou dřeva vás chytne za srdce. Spoustu 2cm dlažeb máme vystavených na našich prodejnách. Přijďte se podívat.

Ucítíte atmosféru 18. století

Rustikální styl dokáže vnést vzpomínky na staré dobré časy a teplo domova kamkoliv. Dokonce i do venkovních prostor, ačkoliv je venku třeba mínus deset. A tak není překvapením, že je mezi mnoha lidmi tolik oblíbený. Pokud se vám také libí, při prvním pohledu na dlažbu na terasu Memory Mood na fotografii níže nejspíš řeknete „Wau.“  Ze vzhledu cementových, jakoby lehce opotřebených dlaždic totiž vyloženě ucítíte atmosféru konce 18. Století. Chcete se na cokoliv zeptat? Kontaktuje naše online poradenské centrum. V pracovní době se vám ozveme obratem.

Koberec boduje na výstavách 

Chtěli byste mít na terase nebo na balkoně „zázračný“ koberec, který bude nezničitelný? I takové přání vám dokážeme splnit. A nabídnout vám dlažbu Carpet, která získala na mnoha výstavách ocenění od odborníků. Svým provedením vychází vstříc především milovníkům vintage stylu, protože povrch dlaždic vytváří dojem starožitného, na mnoha místech opotřebovaného belgického koberce. Nejen o této, ale i mnoha dalších venkovních 2cm dlažbách se dozvíte více informací na stránce Terasy a venkovní dlažby.

Původní publikaci článku na portálu Blesk.cz si můžete přečíst zde.

 

Rádi i vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se na chatu

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 21:30 vám naši experti odpovídají obratem.