Keramickou dlažbu na terče si zamilujete

Nelepí se a nespáruje. Její instalace je snadná a rychlá. Je možné pod ní snadno vést rozvody a elektroinstalace. I to jsou výhody pokládky dlažby na terče. Uvažujete, že si ji pořídíte na váš balkon, terasu či k bazénu? Skvělá volba. My v M.B.KERAMICE vám nabídneme širokou škálu těchto 20 mm silných venkovních keramických dlažeb, které jsou pro tento typ suché pokládky ideální. Úspěšně budou vzdorovat nepříznivému počasí, mrazu, chemikáliím a poradí si i s velkou zátěží.

Snadná údržba

Žádné stopy na nich nezanechá vylitý olej či víno při grilování. Venkovní keramické dlažby totiž není potřeba impregnovat, jsou vysoce odolné vůči skvrnám a na jejich čištění můžete použít jakýkoliv saponát.

Exteriér vašeho domu tak bude dlažba krášlit dlouhá léta.

O dalších výhodách 2cm keramické dlažby se dozvíte v článku Proč 2cm dlažbu na balkon, terasu či zahradu?

Bourání? Nikdy

Velkým plusem je také to, že jednotlivé dlaždice můžete jednoduše oddělat a dostat se tak pod ně. To oceníte hlavně v následujících případech:

    • výměna poškozené izolace pod dlažbou na terase v patře je velmi snadná
    • nutnosti oprav rozvodů či elektroinstalace
    • prakticky nikdy nebudete bourat
Chcete doporučit konkrétní série od výrobce Mirage?
X

Kontaktní formulář

Nejlepší je zavolat na +420 777 746 852
nebo nám napište zde:
V rámci pracovních dnů v čase od 7:30 do 17:30
se Vám ozveme zpět do 15 minut.

Unese těžký květináč i sochu 

Při komunikaci se zákazníky se často setkáváme s dotazy, v čem je keramická dlažba jiná oproti ostatním dlažbám, například betonové. Také vás to zajímá? Jeden ze zásadních rozdílů je ten, že keramická dlažba určená na terče má pouhé 2 cm (oproti 4 cm betonové) a váží cca 45 kg/m2. Lze ji tak použít na místa, kde řešíte každý centimetr navíc ve skladbě podlahy. Navíc 2cm dlažba zatíží balkon či terasu v patře méně.

Každá dlaždice snadno unese zátěž kolem jedné tuny. Je tedy vhodná i tam, kde budete chtít postavit něco těžšího. Například objemný květináč, kamennou sochu, či fontánu.

2cm dlažba na terasu na terče

Pro milovníky dřeva i kamene

Chcete mít venkovní keramickou dlažbu v designu, který se vám nejvíc líbí? Anebo v barvě, která bude podobná té, kterou máte v interiéru? U nás v M.B. KERAMICE si tu svou dlažbu vybere každý. V nabídce máme nepřeberné množství barev a designů – od imitace dřeva, přes dekor betonové stěrky až po napodobení kamene. Designy jsou téměř nerozeznatelné od přírodních materiálů a je možné vybrat si z cenově dostupnějších variant až po ty luxusní.

venkovní dlažba kolem bazénu Arbor

Různé druhy terčů

V M.B. KERAMICE vám navíc kromě dlažeb nabídneme široké spektrum terčů pro pokládku – od těch nejjednodušších, které mají pevnou výšku až po ty výškově nastavitelné, jejichž výšku lze regulovat pomocí speciálního vyrovnávacího klíče. Jsou odolné vůči vysokým teplotám, kyselinám a ultrafialovému záření. Rádi vám na základě vašich požadavků doporučíme nejen tu pravou dlažbu pro vás, ale i ty nejvhodnější plastové podložky pod ni. Chcete vědět, kolik terčů budete potřebovat? Přesný počet, vám rádi spočítáme.

jednoduchý terč pod 2cm dlažbu

Terč s pevnou výškou

výškově nastavitelné terče pod dlažbu

Výškově nastavitelné terče

terče se samovyrovnávací hlavou

Terče se samovyrovnávací hlavou

 

Terče vyrovnají nerovnosti

Pomocí nastavitelných terčů navíc můžete mít dlažbu dokonale vodorovnou při zajištění dostatečného spádu podkladu pro odvod vody. Terče pomohou snížit nerovnosti povrchu či schodky a zajistit i bezbariérový přístup.

pokládka venkovní dlažby Outdoor na terče

Vše na jednom místě

Jakou dlažbu na terče si vyberete vy? Základní přehled si můžete udělat na našich webových stránkách v sekci Terasy a venkovní dlažby. Kontaktujte nás, těšíme se, že Vám náš zkušený tým pomůže nejen s výběrem dlažby, hledáním optimální cenové varianty, ale i s technickým řešením a dalšími komponenty, které budete k pokládce potřebovat. A to vše i bez návštěvy naší prodejny.

 

Kam dál?

Tým M.B.Keramiky pro vás vytvořil příručku "Rady, jak vybrat venkovní dlažbu". Nechte si ji poslat.

 

ČTĚTE VÍCE...

NEBO SI PROHLÉDNĚTE PRODUKTY:

DATA | /rady_a_doporuceni/clanky_souvisejici_s_terasami_venkovni_dlazbou | tittulni_fotka_venkovni_dlazby.jpg
TERASY A VENOVNÍ DLAŽBY

Rádi i vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se na chatu

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 21:30 vám naši experti odpovídají obratem.