Sprchový panel – vhodný do sprchového koutu i vany

Sprchový panel – vhodný do sprchového koutu i vany

Sprchový box je asi snem každého z nás. Nechat tělo odpočinout pod vodním přívalem horní hlavové sprchy nebo dopřát svalům uvolnění díky vodním tryskám. Bohužel ne každý si ho ale do své koupelny může dovolit, ať už z nedostatku místa, nebo z důvodů finančních. Nabízíme vám řešení, jak si dopřát relax ze sprchování, aniž byste museli překopávat celou koupelnu a vydávat horentní sumy. Řešením pro koupelny je sprchový panel. Lze ho umístit jak do sprchového koutu tak i k vaně. Je lehce odnímatelný a nezabírá příliš místa. Navíc některé typy lze umístit i do rohu a získat tak několik dalších centimetrů navíc.

Jak fungují sprchové panely?

Běžné sprchové panely obsahují hlavovou sprchu a ruční sprchu. Hlavová sprcha slouží k rychlému osvěžení a poskytne vám vzpruhu po náročném dni. Tyto horní sprchy se vyrábí ve stále větších rozměrech. Je to proto, aby vás proudy vody zcela „pohltily“. Voda z těchto hlavic je navíc obohacena přisávaným vzduchem. Padající voda pak připomíná skutečný déšť nebo vodopád,  což ještě zvyšuje komfort ze sprchování. Ruční sprcha slouží k důkladnějšímu umytí. Bývá opatřena přepínačem, kterým si lze regulovat intenzitu proudu, nebo si nastavit režim masážní trysky. Mezi jednotlivými sprchami by mělo být na panelu vždy přepínání, určitě si nechceme při každém sprchování namáčet i hlavu. Sprchy na masážních panelech mají většinou speciální úpravu proti usazování vodního kamene, je tak usnadněna údržba sprchových hlavic. Sprchové panely vyššího standardu nabízejí i masážní trysky a proudy. Ty nám sprchování ještě zpříjemní a poskytnou vodní masáž. Navíc bývají polohovatelné a můžeme si je tak otočit přesně na to místo, které bychom potřebovali namasírovat.

Mohlo by se zdát, že se tímto druhem sprchování vyplýtvá mnohem více vody, než jednoduchou sprchou. Opak je pravdou. Tyto sprchovací panely jsou velmi ekonomické. Díky spořičům, které regulují proud odtékající vody, šetří obsah našich peněženek. Takto lze ušetřit až 50% vody. Pokud jsou navíc opatřeny i termostatickou baterií, šetříte teplou vodu a ještě můžete zabránit nechtěnému opaření.

Na našich stránkách naleznete sprchové panely za akční ceny.

 

Výběr je stále před vámi?

Prohlédněte si i naši nabídku obkladů a dlažeb do koupelny, nebo se rovnou spojte s našimi odborníky, kteří vám pomohou vybrat obklady a dlažbu i koupelnové vybavení dle vašich představ. 

Volejte +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na mbkeramika@mbkeramika.cz