Designová dlažba Rust

Designová dlažba Rust potěší milovníky moderního designu a netradičních interiérových řešení. Tato keramická imitace kovu je vyrobena nejmodernějšími digitálními technologiemi a dle nejnovějších trendů. Dostupná je ve 3 barvách. Dlažba se dá pořídit jak v menším formátu 30×60, tak ve velkých rozměrech, které interiér sjednotí, opticky zvětší a dodají mu jiskru.

Interiérová dlažba imitace kovu v kuchyni Rust white bílá
Dostupnost: Běžně do 3 týdnů

Vyzkoušejte vizualizaci přímo ve vaší místnosti. Výsledek do 30 minut!

 • Vyfoťte vaše prostory a pošlete nám je
 • Připravíme pro vás rychlý návrh, jak bude dlažba vypadat
 • Nebo si zobrazte konkrétní sérii v místnosti i sami
 • Vizualizujeme: po - pá 7:30 - 21:30, ne 16:00 - 21:30
 • Vše zdarma

Produkty této série

Green, Formát: 60 × 60 cm, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Green
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Titanium, Formát: 100 × 100 cm, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Titanium
100 × 100 cm
Běžně do 2 týdnů
White, Formát: 50 × 100 cm, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
White
50 × 100 cm
Běžně do 2 týdnů

Jaká je designová dlažba Rust?

  • Tloušťka: 1 cm
  • Povrchy: naturale, lappato
  • Formáty s povrchem naturale: 30×60, 60×60, 50×100, 100×100 cm
  • Formáty s povrchem lappato: 100×100 cm
  • K dispozici mozaika, hexagony
  • Vhodná pro podlahové vytápění
  • Kovový vzhled

Design interiéru může oživit kombinace dvou barev mozaika či dlaždice ve tvaru hexagonů

Moderní dlažba imitující kov s názvem Rust bude v interiéru za hvězdu. Atraktivní nádech dodá obývacímu pokoji, kuchyni, ložnici či koupelně. Dlažba imitující kov nevyjde z módy ani po letech, protože kov je tradiční materiál podobně jako mramor, kámen či beton. Tato keramická dlažba je dostupná ve 3 barvách. Dlaždice se dají využít i jako obklad na stěnu, například do koupelny.

Velmi atraktivně bude interiér vypadat, když se v něm zkombinují 2 barvy dlažby v imitaci kovu, jako například tmavá barva na podlahu a světlá na stěnu jako obklad. Zákazníkům, kteří z nějakého důvodu preferují jen jednu barvu do celého prostoru, zase může místnost oživit mozaika a keramické dekorace ve tvaru hexagonů, jejichž atraktivní design vynikne na podlaze i na stěně.

Dlažba Rust má také lapovaný povrch s efektním střídáním lesku a matu

K výběru jsou dva povrchy dlažby Rust – matný zvaný naturale a přeleštěný neboli lapovaný povrch s efektním střídáním lesku a matu. Lapovaný povrch vzniká tak, že mírně reliéfní povrch dlaždic se velmi jemně přeleští a na dlažbě pak vznikají lesklé výstupky, zatímco prohlubně zůstávají matné. Také jiné keramické imitace mohou mít lapovaný povrch, jako například imitace betonu. Jak může lapovaná dlažba vypadat v interiéru? Inspiraci vám poskytne článek Interiér v nadčasovém stylu, v němž si můžete prohlédnout také fotografie interiéru naší zákaznice.

Čím větší rozměr dlažby, tím lépe. Kovový design dokonale vynikne

Designová dlažba Rust se vyrábí v několika rozměrech, včetně velkých formátů 50x100 cm a 100x100 cm. Zákazníkům doporučujeme zejména větší formáty dlaždic, které jsou vhodné i do menších interiérů. Protože na velkoformátové dlažbě vynikne struktura kovu o něco dokonaleji než na menším formátu. Interiér pak bude působit trendově, každý návštěvník bude ohromen. Velký formát dlaždic zároveň přinese do interiéru i méně spár. Obecně platí, že méně spár znamená méně míst, které se snadněji špiní a hůře čistí. To znamená, že interiér se bude lépe udržovat.

Jaké plusy mají velkoformátové obklady a dlažby pro interiér? To se dočtete v článku Rozměry a výhody velkoformátových obkladů a dlažeb v interiéru.

Parametry - Rust

BarvaHnědá, Černá, Bílá
VzhledKov
DostupnostBěžně do 2 týdnů
Formát60 × 60 cm, 100 × 100 cm, 50 × 100 cm, 30 × 60 cm
MateriálKeramika
PoužitíInteriérová
MrazuvzdornostNe
TvarČtverec, Obdélník
Tloušťka1 cm
RektifikaceAno
ProtiskluznostAno
PovrchMatný i lesklý

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Prohlédněte si vybrané dlažby

Články

Na Stavebním veletrhu v Brně byly hvězdami nejen 2 cm dlažby na terasy
„Co vás u nás zaujalo?“ „Všechno, něco tak hezkého jsme u jiných firem neviděli.“ Tak reagovala řada návštěvníků Stavebního veletrhu v Brně na naši otázku, co se jim u nás na stánku nejvíce líbí...
Moderní i retro, aneb jak vypadají kuchyňské obklady ve skutečných domácnostech
Moderní kuchyňský obklad, či spíše retro? Nebo rovnou kombinace moderny a retra? Naši zákazníci preferují všechny možné varianty.
Trendy v obkladech a dlažbách pro rok 2023 z veletrhu Unicera
Zástupci našeho obchodního týmu nedávno vycestovali do tureckého Istanbulu na veletrh keramických obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení UNICERA – International Ceramic Bathroom Kitchen Fair. Viděli tam spoustu novinek, které vám v tomto článku představujeme.
Inspirujte se vychytávkami v oblasti koupelnového nábytku
Jaký nábytek je nejlepší zvolit do menší a jaký do větší koupelny? Vhodné řešení dokáže například opticky zvětšit malou koupelnu, či naopak dobře využít štědrý prostor té velké. Poradíme vám, jak vybrat nábytek, který bude dokonale odpovídat potřebám a možnostem vaší koupelny.