Dlažba Urano

Elegantní dlažba, jejíž barvy a design nikdy nevyjdou z módy! Přesně taková je dlažba Urano. Dostupná je ve formátu 60×60 cm. Zvolíte bílou, šedou nebo černou barvy dlažby?

Bíla dlažba Urano bianco v obývacím pokoji
Dostupnost: Běžně od 10 dnů

Produkty této série

Urano Bianco, Formát: 60 × 60 cm, Dostupnost: Běžně od 10 dnů
Urano Bianco
60 × 60 cm
Běžně od 10 dnů
Urano Grigio, Formát: 60 × 60 cm, Dostupnost: Běžně od 10 dnů
Urano Grigio
60 × 60 cm
Běžně od 10 dnů
Urano Nero, Formát: 60 × 60 cm, Dostupnost: Běžně od 10 dnů
Urano Nero
60 × 60 cm
Běžně od 10 dnů

Neutrální barvy dlažby Urano tvoří v interiéru základ pro nábytek a doplňky v jakékoliv barvě

>

Toužíte po jednoduchém, elegantním interiéru či stylu bydlení? Chtěli byste podlahu, která v interiéru vytvoří dokonalý, neutrální základ pro nábytek a další doplňky? Keramická dlažba Urano bude skvělým společníkem pro jednoduché i výraznější prvky v interiéru. A právě v tom spočívá její jedinečnost. Dlažba Urano se jako chameleon dokáže přizpůsobit každému stylu interiéru a jeho barvám. Ať už mluvíme o jejím použití do koupelny, kuchyně či ložnice.

Šedý obývací pokoj s keramickou dlažbou Urano v barvě grigio | Neutrální barvy dlažby Urano tvoří v interiéru základ pro nábytek a doplňky v jakékoliv barvě
Šedý obývací pokoj s keramickou dlažbou Urano v barvě grigio

Dlažba Urano se dá pokládat s minimální spárou a může mít povrch v lesku i v matu

>

Keramická dlažba Urano je dostupná ve 3 barvách a 4 rozměrech včetně velkého formátu 60×120 cm. Vetší rozměr dlaždic dodá interiéru – koupelně, kuchyni i ložnici ucelenější vzhled s menším počtem spár než menší rozměry. Tato dlažba je navíc rektifikovaná, díky čemuž se dá pokládat s minimální spárou již od 1,5 mm. Dlažba může mít matný i lesklý (leštěný) povrch, který interiéru dodá luxusní nádech. K dlažbě se dá pořídit také mozaika, kterou můžete použít do koupelny či kuchyně. Design vašeho interiéru tak získá ještě originálnější rozměr. Další inspiraci pro váš interiér najdete ve fotogalerii interiérových inspirací.

Minimalistický interiér s bílou dlažbou Urano bianco | Dlažba Urano se dá pokládat s minimální spárou a může mít povrch v lesku i v matu
Minimalistický interiér s bílou dlažbou Urano bianco

Parametry - Urano

BarvaBílá, Šedá, Černá
VzhledBarevná, Moderní
DostupnostBěžně od 10 dnů
Formát60 × 60 cm
MateriálKeramika
MrazuvzdornostNe
ProtiskluznostNe
Tloušťka1 cm
PovrchMatný i lesklý
PoužitíObložení krbu, Na schody, Interiérová, Do chodby, Do koupelny, Do kuchyně
StylModerní
RektifikaceAno
Pokládkastřídání, mřížka
Použitelnoststěna, podlaha

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Prohlédněte si vybrané dlažby

Články

Rozdělení sprchových koutů: Jak vybrat sprchový kout přesně dle svých představ
Při výběru sprchového koutu pro vaši koupelnu se otevírá celá škála možností. Tvar, velikost i design mohou mít významný vliv na estetiku, pohodlí a funkčnost vaší koupelny. V tomto článku se společně podíváme na rozdělení sprchových koutů z různých úhlů pohledu...
Obklady a dlažby na veletrhu Cersaie: co nás čeká v roce 2024?
Rok 2024 přinese do světa keramických obkladů a dlažeb fascinující novinky, jež byly odhaleny na prestižním veletrhu Cersaie 2023. Tato světoznámá událost je Mekkou pro designéry, architekty a nadšence do interiérového designu, hledající inspiraci pro své projekty. Na co jsme na cestě do budoucnosti designu narazili se dočtete v článku.
Jak vybrat to pravé umyvadlo do vaší koupelny
Moderní umyvadla se dnes vyrábí v mnoha zajímavých tvarech a designech. Jaké jsou nejčastější typy umyvadel? Jak jsou aktuální trendy? Přinášíme vám přehled v sortimentu umyvadel, který vám usnadní výběr.
Na Stavebním veletrhu v Brně byly hvězdami nejen 2 cm dlažby na terasy
„Co vás u nás zaujalo?“ „Všechno, něco tak hezkého jsme u jiných firem neviděli.“ Tak reagovala řada návštěvníků Stavebního veletrhu v Brně na naši otázku, co se jim u nás na stánku nejvíce líbí...

Inspirační fotogalerie

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažeb v obývacích pokojích či obkladů za kuchyňskými linkami a dalších.

Inspirovat se