Dlažby imitace betonu (barva: Béžová)

Barva zvolené dlažby má nejen velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení, ale také podtrhuje charakter interiéru. Zaujala vás béžová dlažba v imitaci betonu? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující beton

Barva
Dostupnost
Formát
Použití
Rektifikace
Cenový hit
Mrazuvzdornost
Protiskluznost
Tvar
Tloušťka
Povrch
Další filtry
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis

Béžová dlažba v imitaci betonu bude v interiéru působit neutrálně, dá se kombinovat s dalšími barvami a imitacemi materiálů

Béžová je až neuvěřitelně univerzální barva, se kterou se dá v interiéru doslova kouzlit. Béžová dlažba v imitaci betonu může mít mnoho odstínů - barvu vanilkové zmrzliny, slonovinové kosti či barvu cappuccina. Béžová je vlastně kombinací bílé s tóny žluté a hnědé, kdy jejich smícháním vzniká krémová barva různé intenzity. Dlažba v imitaci betonu v béžové barvě bude v interiéru působit neutrálně. Díky tomu může být béžová dlažba imitující beton v interiéru základní i doplňkovou složkou, která se dá v interiéru kombinovat prakticky s jakoukoliv jinou barvou obkladů, dlažeb a interiérových doplňků. Béžové dlažbě v dekoru betonu lichotí třeba kombinace s imitacemi přírodních materiálů, jako například s dlažbou v imitaci dřeva nebo s dlažbou v imitaci kamene.

Béžová dlažba imitující beton se hodí k jakémukoliv stylu bydlení, dá se oživit různými dekoracemi z keramiky

Béžová jako základní barva může interiéru vdechnout jakýkoliv charakter, který díky ní může působit jemně a klasicky, ale také třeba extravagantně. Béžová dlažba v imitaci betonu se zkrátka hodí všude - do supermoderního interiéru, ale také do retro stylu či do interiéru v industriálním stylu. Celkový design se bude odvíjet od zvoleného typu a stylu béžových dlaždic. K řadě béžových dlažeb imitujících beton se dají pořídit i dekorace – patchworkové obklady, 3D geometrické dekorace, či dlaždice s abstraktními motivy… Možností na využití béžové barvy v interiéru je zkrátka milion! Obraťte se na nás. Rádi vám poradíme, jak co nejlépe využít béžovou barvu ve vašem interiéru.

 

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme