Dlažby imitace betonu (barva: Krémová)

Barvy v interiéru mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám krémová dlažba v imitaci betonu? V textu pod přehledem sortimentu se dočtete více například o tom, jakou vytvoří v interiéru atmosféru.

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující beton

Barva
Dostupnost
Formát
Použití
Rektifikace
Cenový hit
Mrazuvzdornost
Protiskluznost
Tvar
Tloušťka
Povrch
Další filtry
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online

Dlažba imitující beton v krémové barvě dodá interiéru na útulnosti, opticky jej zvětší a prosvětlí

Že dlažba v imitaci betonu bude v interiéru působit studeně? To už dnes ani zdaleka neplatí a o dlažbě imitující beton v krémové barvě se to dá říct takřka dvojnásobně. Krémová dlažba v imitaci betonu vytvoří v interiéru útulnou atmosféru a dodá mu pocit tepla. Krémová je, podobně jako bílá, neutrální a světlou barvou. Díky tomu krémová dlažba imitující kámen nejenže dodá interiéru na útulnosti, ale také jej opticky zvětší a prosvětlí. Krémová barva je vlastně odstínem béžové, kdy smícháním bílé a žluté vzniká krémová barva různé intenzity – v závislosti na jejich vzájemném poměru.

 

Krémová dlažba v imitaci betonu se dá výborně kombinovat s jinými barvami a materiály

Vynikající vlastností krémové dlažby v designu betonu je její absolutně dokonalá přizpůsobivost. Krémové dlaždice imitující beton vytvoří v interiéru perfektní souhru v kombinaci s jakoukoliv jinou barvou z barevné škály. Milovníci elegantních a střídmějších interiérů mohou zvolit kombinaci s dalšími neutrálními barvami, jako jsou bílá, šedá či hnědá. Odvážnější povahy se nemusejí obávat kombinací s modrou, zelenou nebo červenou. Jako „jedno tělo a jedna duše“ bude krémová dlažba v imitaci betonu vypadat v kombinaci s jinými materiály a dlažbami, jako například s dlažbou v imitaci dřeva, nebo s dlažbou v imitaci betonu. Naši specialisté z online centra vám rádi poradí, jak co nejlépe zakomponovat dlažbu v imitaci betonu do vašeho interiéru.

 

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme