M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Bílé dlažby v imitaci dřeva

Barva dlažby má nejen velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení, ale také podtrhuje charakter interiéru. Zaujala vás bílá dlažba v imitaci dřeva? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Prohlédněte si vybrané dlažby v imitaci dřeva

Zobrazit další dlažby (7)

Použitím dlažby imitující dřevo v bílé barvě bude interiér vzdušný, prosvětlený a opticky větší

Dlažba v imitaci dřeva v bílé barvě bude v interiéru působit jako „sněhová královna“ a vnese do něj eleganci a krásu. Design bílé dlažby imitující dřevo okouzlí zejména ty, kteří mají rádi čisté, vzdušné a prosvětlené interiéry, a zároveň přírodní materiály a útulnost. Bílá barva má schopnost doslova rozzářit místnost a udělat ji opticky a pocitově větší. Bílá dlažba v imitaci pravé dřevěné podlahy je mimořádně univerzální. Skvěle se dá kombinovat s jakýmikoliv jinými barvami – střídmými i odvážnými v podobě nábytku či interiérových doplňků a dekorací. Bílá dlažba napodobující dřevo zkrátka nikdy nezklame. Nádherně bude vypadat v ultramoderním bytě i na venkovské chalupě…Bílá dlažba imitující dřevo může mít elegantní strukturu dřeva či připomínat „ohořelá“ dřevěná prkna

Dlažba v imitaci dřeva v bílé barvě může mít několik typů provedení povrchu. Každý si tak má možnost vybrat tu nejlepší dlažbu pro svůj interiér. Bílá dlažba imitující dřevo může mít například elegantní strukturu dřeva, s jemně vykreslenými suky a letokruhy. Jakýmsi protipólem k této variantě jsou bílé dlažby, které mají výraznou strukturu dřeva a v interiéru mohou vytvořit efekt „ohořelých“ dřevěných prken. Další  mohou vypadat jako vyšisované od slunce. Designové možnosti dlažeb imitujících dřevo v bílé barvě jsou poměrně velké. Hezky bude bílá dlažba v imitaci dřeva vypadat v kombinaci s obklady a dlažbami v jiných přírodních designech, například s dlažbami v imitaci kamene nebo s dlažbou v imitaci mramoru.Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme s výběrem bílé dlažby v imitaci dřeva do vašeho interiéru.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny