M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Šedé dlažby v imitaci dřeva

Barva dlažby má nejen velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení, ale také podtrhuje charakter interiéru. Zaujala vás šedá dlažba v imitaci dřeva? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Prohlédněte si vybrané dlažby v imitaci dřeva

Zobrazit další dlažby (30)

Dlažba imitující dřevo v šedé barvě dá vyniknout barevným dekoracím a nábytku

Dlažba v imitaci dřeva v šedé barvě v interiéru ani zdaleka nebude jen pouhou „šedou myškou.“ Šedá dlažba vypadající jako dřevo vnese do interiéru nejen přírodní atmosféru, ale také se s ní bude dát doslova kouzlit. Jak? Díky tomu, že je šedá jednou z nejuniverzálnějších barev. Její kouzlo spočívá v možnosti dokonale ji kombinovat s jinými barvami. Bude si výborně rozumět například s červenými, tyrkysovými, zelenými, růžovými nebo žlutými obklady či interiérovými doplňky, dekoracemi a nábytkem. Šedá barva dá vždy vyniknout kráse jakékoliv jiné barvy – výrazné i střídmé.

kuchyň a jídelna se šedou dlažbou v imitaci dřeva

Šedá dlažba v imitaci dřeva může být jednoduchá a elegantní či se „stopami“ od mořské soli a slunce

Dlažeb v imitaci dřeva v šedé barvě existuje mnoho variací a typů a každý si tak může vybrat tu, která bude pro jeho interiér ta pravá. Šedá dlažba imitující dřevo může mít například velmi jednoduchý, elegantní, až nenápadný design, nebo mít výraznou strukturu s detailně vykreslenými suky a letokruhy a připomínat tak pravou dřevěnou podlahu. Jiné dlažby imitující dřevo mohou vypadat jako dřevěná prkna s autentickými stopami od mořské soli, větru a přímořského slunce. Dlažby v imitaci dřeva si budou v interiéru výborně rozumět také s dalšími „přírodními“ materiály, třeba s dlažbami v imitaci kamene nebo s dlažbami v imitaci betonu.

Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme vybrat šedou dlažbu v imitaci dřeva přesně dle vašeho gusta.



ico small menu
    Umíme to bez prodejny