M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Černé dlažby v imitaci mramoru

Barva dlažby má nejen velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení, ale také podtrhuje charakter interiéru. Líbí se vám černé dlažby v imitaci mramoru? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující mramor

Zobrazit další dlažby (1)

Černá dlažba v imitaci mramoru navodí luxusní atmosféru. Struktura mramoru nejlépe vynikne na velkém formátu dlaždic

Mramor a černá barva jsou odjakživa známkou luxusu. Kdo tedy ve svém interiéru nechá promluvit krásu černé dlažby v imitaci mramoru, zajistí si v něm dokonalý pocit luxusu. Každá místnost, ať už bude mít jakoukoliv velikost, může díky černé dlažbě imitující mramor působit jako honosná komnata na královském sídle. Ale jen pokud se to s černou v interiéru nepřežene. Černá se může objevit nejen na dlažbě v imitaci mramoru, ale také na některých doplňcích a dekoracích – třeba na lampě, závěsech či rámech obrazů… Černou je nejlepší zakomponovat do interiéru jen střídmě, v opačném případě by působil spíše smutně a ponuře. Krása černé dlažby v imitaci mramoru – její povrch, struktura a žilkování, nejlépe vynikne na velkých formátech. Inspirujte se v sekci Velkoformátové obklady a dlažby se vzhledem mramoru.

S jakými barvami si černá dlažba imitující mramor nejvíce rozumí?

Aby dlažba imitující mramor v černé barvě navozovala opravdovou luxusní atmosféru, je dobré kombinovat ji také s jinými barvami. Krása černých keramických dlaždic imitujících mramor nejlépe vyzní v kombinaci s kontrastní bílou, a také béžovou nebo hnědou barvou. Odvážnější povahy, které zároveň budou chtít interiéru dodat moderní šmrnc, mohou zkusit černou dlažbu zkombinovat se smaragdově zelenou, azurově modrou, sytě červenou nebo žlutou barvou. Kontaktujte nás a poradíme vám, jak dodat s černou dlažbou ve vzhledu mramoru vašemu interiéru luxusní nádech.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny