M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Šedé dlažby v imitaci mramoru

Barva dlažby má nejen velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení, ale také podtrhuje charakter interiéru. Zaujala vás šedá dlažba v imitaci mramoru? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující mramor

Zobrazit další dlažby (7)

Šedá dlažba imitující mramor bude v interiéru poutat pozornost, skvěle bude ladit i s jinými barvami

Dlažba v imitaci mramoru v šedé barvě se bude líbit především milovníkům luxusního stylu a nadčasové elegance. Byť může šedá dlažba v představách řady lidí působit hodně nenápadně, protože šedá se obecně považuje za střídmou barvu, o imitacích mramoru to neplatí. Z dlažby imitující mramor v šedé barvě bude vyloženě vyzařovat elegance a stane se středobodem interiéru. Obrovským plusem je také to, že tyto dlaždice se dají přímo dokonale kombinovat s jinými barvami na dekoracích, doplňcích či nábytku v interiéru – až už s výraznými nebo střídmějšími, protože šedá je jednou z nejuniverzálnějších barev.

Dlažba v imitaci mramoru v šedé barvě může imitovat různé mramory a dají se k ní pořídit dekorace

Dlažby imitující mramor v šedé barvě mohou v interiéru vypadat různě. Mohou imitovat mramory, které se běžně vyskytují v přírodě, nebo vzácné mramory, jejichž doposud známé zásoby již byly vytěženy. Šedé dlažby imitující mramor ale mohou také vypadat jako mramory z říše fantazie. Stejně tak mohou mít různý povrch – lesklý, matný, leštěný nebo lakovaný. Jejich autentický styl mohou zvýraznit také dekorace, které se dají použít k základní dlažbě nebo jako obklad na stěnu. Co třeba vytvořit z jedné takové dekorace na podlaze pod stolem v jídelně efekt koberce? Možností, jak zakomponovat do interiéru dlažbu imitující mramor je mnoho. Kontaktujte nás a rádi vám s tím poradíme. 

Šedá dlažba imitující mramor může v interiéru vypadat skvěle i v kombinaci s jinými dlažbami – třeba s dlažbou v imitaci dřeva, nebo s dlažbami netradičního vzhledu.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny