Šedé dlažby

Barva dlažby má nejen velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení, ale také podtrhuje charakter interiéru. Líbí se vám dlažba či designový obklad v šedé barvě? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Prohlédněte si vybrané dlažby

Barva
Vzhled
Dostupnost
Formát
Použití
Rektifikace
Cenový hit
Mrazuvzdornost
Protiskluznost
Tvar
Tloušťka
Povrch
Další filtry
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online

Šedý luxusní obklad nebo designová dlažba budou v interiéru působit mimořádně elegantně  

Luxusní obklady a dlažby v šedé barvě budou trefou do černého pro ty, kteří chtějí svému interiéru dodat nebývalou eleganci. Šedá barva je obecně považována v interiérech za „elegantní dámu“ a na luxusní dlažbě  nebo obkladu to bude platit dvojnásobně. Příznivci designových obkladů a dlažeb v šedé barvě mají opravdu z čeho vybírat – interiéru může dominovat například luxusní lesklá dlažba imitující kámen v šedé barvě, šedá designová dlažba v netradiční imitaci betonu nebo luxusní šedý obklad s patchworkovými vzory. Možností, jak pomocí šedých luxusních dlaždic vtisknout interiéru opravdový šmrnc, je poměrně mnoho.

Designový obklad či luxusní dlažba v šedé barvě se dají výborně kombinovat s barevnými dekoracemi v interiéru

Velkou výhodou šedé je to, že je jednou z nejuniverzálnějších barev. Šedou luxusní dlažbu či designový obklad lze tak přímo dokonale kombinovat s jakoukoliv jinou barvou v podobě interiérových dekorací a doplňků či nábytku. Ať už budou luxusní keramické dlaždice v šedé barvě ladit s výraznějšími barvami, jakými jsou červená, zelená nebo tyrkysová nebo s tlumenými barvami, jako třeba béžovou nebo hnědou, výsledek bude pokaždé stát za to. Některé luxusní dlažby a obklady v šedé barvě mají na svém povrchu výrazné vzory a samy se tak v interiéru stávají působivou dekorací. S dalšími výraznými doplňky v interiéru je proto lepší šetřit.

Šedý designový obklad a luxusní dlažba budou v interiéru vypadat skvěle i v kombinaci s jinými dlažbami – třeba s dlažbou v imitaci dřeva nebo s dlažbou v imitaci mramoru. Kontaktujte nás a rádi vám poradíme s výběrem.

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme