Obklady a dlažby do koupelny (barva: Béžová)

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám béžová barva koupelnových obkladů a dlažeb? Jakou vytvoří v koupelně atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Barva
Vzhled
Cenový hit
Použití
Formát
Rektifikace
Dostupnost
Tloušťka
Povrch
Tvar
Protiskluznost
Mrazuvzdornost
Další filtry
Cenový hit:
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis

Béžová může být jakožto neutrální barva v koupelně skvělou alternativou bílé

Béžová je až neuvěřitelně univerzální barva, která nabízí koupelně mnoho variací. Je neutrální, může tak skvěle posloužit jako základní, i jako doplňková barva v koupelně. Béžové kachličky a dlažba do koupelny mohou být vhodnou alternativou například pro ty, kteří bílou barvu považují za studenou. Béžové obkladačky do koupelny se totiž stejně jako bílé hodí takřka ke všem dalším barvám v koupelně a na rozdíl od bílé působí teple a útulně. Navíc na nich lépe vyniknou vana, umyvadlo i toaleta v bílém provedení.

Béžový obklad a dlažba si budou v koupelně výborně rozumět s jakoukoliv další barvou

Béžová barva může mít mnoho odstínů – jako vanilková zmrzlina, slonová kost či cappuccino. Béžová barva je vlastně kombinací bílé s tóny žluté a hnědé. Koupelnové obklady a dlažby v béžové barvě se dají kombinovat prakticky s jakoukoliv jinou barvou obkladů, dlažeb, ale i koupelnových doplňků. Béžové v koupelně lichotí například spojení s dekorem dřeva, které navodí přírodní atmosféru. Takovou službu může v koupelně udělat dlažba v imitaci dřeva imitující například ořech nebo třešeň. Ještě zajímavější než kombinování s jiným obkladem či dlažbou však pro příznivce béžové může být přímo mitace mramoru, kamene či dřeva v této barvě.

Béžová se hodí do všech koupelen – moderních, retro i koupelen v zámeckém stylu

Béžová koupelna může mít jakýkoliv charakter. Koupelna může s využitím béžové působit jemně a klasicky, ale také třeba extravagantně. Béžová se hodí do moderní koupelny, ale také do retro koupelny či koupelny v luxusním zámeckém stylu. Celkové ladění vždy závisí na zvoleném stylu a provedení, které zahrnuje i vanu, umyvadlo, toaletu, vodovodní baterie a další doplňky. K řadě kachliček a dlaždic do koupelny v béžových odstínech se dají pořídit i sladěné dekorace – patchworkové obklady, 3D geometrické dekory, abstraktní či floristické motivy, vzory připomínající textil... Možností na využití béžové barvy v koupelně je nespočet. Obraťte se na nás. Rádi vám poradíme, jak co nejlépe využít béžovou ve vaší koupelně.

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme