M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Béžové obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám béžová barva koupelnových obkladů a dlažeb? Jakou vytvoří v koupelně atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny obklady a dlažby do koupelny (44)

Béžová může být jako neutrální barva skvělou alternativou bílé barvy v koupelně

Béžová. To je až neuvěřitelně univerzální barva, která nabízí koupelně mnoho variací. Je také neutrální. Může tak skvěle posloužit jako základní, i jako doplňková barva v koupelně. Béžové kachličky a dlažba do koupelny mohou být vhodnou alternativou například pro ty, kteří bílou barvu považují za studenou. Béžové obkladačky do koupelny se totiž stejně jako bílé hodí takřka ke všem dalším barvám v koupelně. Béžová barva navíc na rozdíl od bílé působí teple a útulně.

Béžové obklady a dlažby si budou v koupelně výborně rozumět s jakoukoliv další barvou. Také třeba s dekorem dřeva

Béžová barva může mít mnoho odstínů – barvu vanilkové zmrzliny, slonovinové kosti či barvu cappuccino. Béžová barva je vlastně kombinací bílé a žluté, kdy jejich smícháním vzniká krémová barva různé intenzity. Koupelnové obklady a dlažby v béžové barvě se dají kombinovat prakticky s jakoukoliv jinou barvou obkladů, dlažeb, ale i koupelnových doplňků. Béžové v koupelně lichotí například spojení s dekorem dřeva, které navodí pocit přírody. Takovou službu může v koupelně udělat dlažba v imitaci dřeva, například s dekorem ořechu nebo třešně.

Béžová se hodí všude. Do supermoderní, ale také retro koupelny či koupelny v zámeckém stylu

Béžová jako základní barva může koupelně vdechnout jakýkoliv charakter. Koupelna může s využitím béžové působit jemně a klasicky, ale také třeba extravagantně. Hodí se do supermoderní koupelny, ale také do retro koupelny či koupelny v luxusním zámeckém stylu. Celkové ladění koupelny vždy závisí na zvoleném stylu a provedení béžových obkladů či dlažeb. K řadě kachliček a dlažeb do koupelny v béžové barvě se dají pořídit i dekorace – patchworkové obklady, 3D geometrické dekorace, abstraktní či floristické motivy.. Možností na využití béžové barvy v koupelně je zkrátka milion! Obraťte se na nás. Rádi vám poradíme, jak co nejlépe využít béžovou barvu ve vaší koupelně.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny