Černé obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám černá barva koupelnových obkladů a dlažeb? Zajímá vás, jakou vytvoří v koupelně atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Barva
Vzhled
Cenový hit
Použití
Formát
Rektifikace
Dostupnost
Tloušťka
Povrch
Tvar
Protiskluznost
Mrazuvzdornost
Další filtry
Cenový hit:
Protiskluznost:
Mrazuvzdornost:
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis

Černá bude v koupelně působit luxusně, o jejím použití je ale potřeba přemýšlet

Černá barva má v dnešních moderních interiérech, koupelnu nevyjímaje, hodně příznivců. Důvod je prostý: Černá barva obkladaček a dlaždic může koupelně dodat punc luxusu a majestátnosti. A kdo by se v koupelně nechtěl cítit jako král? S černou barvou je ale třeba v interiéru i v koupelně umět zacházet. Když je jí moc, může naopak působit poněkud ponuře. O využití černé barvy v koupelně je třeba přemýšlet mnohem více než o jiných barvách. Pokud to ale zvládnete, výsledek bude stát za to.

Krása černých obkladů nejlépe v koupelně vynikne v kombinaci s dalšími barvami

Jaká je ta správná míra černé barvy v koupelně? Designéři doporučují zvolit černé dlaždice jen do části koupelny – buď pouze na podlahu, nebo jako obklad stěn. Zahalit celou koupelnu do černé barvy chce odvahu a tuto variantu doporučujeme pouze v případě, že máte větší koupelnu, ideálně s oknem, které jí zajistí dostatečný přísun světla. Nejlepšího výsledku ale dosáhnete, pokud budete černou barvu v koupelně kombinovat s dalšími barvami. Jakými například? Černá barva bude vypadat úžasně především v kombinaci s kontrastní bílou nebo také s některými odstíny zelené a modré, případně červenou či žlutou barvou – ať už na dlažbách a obkladech do koupelny nebo nábytku, koupelnových doplňcích a dekoracích.

Koupelnu oživí také černé dekorativní obklady – třeba s 3D geometrickými obrazci nebo zlatá sanita

V koupelně nemusíte použít pouze „obyčejnou“ černou barvu obkladů a dlažeb. K některým koupelnovým kolekcím se dají pořídit zajímavé dekorativní obklady – třeba kachličky s  3D geometrickými či abstraktními obrazci nebo kachličky s motivy portrétů lidí... Černá bude v koupelně „za hvězdu“ také v kombinaci s dlažbou v imitaci dřeva, která dodá koupelně teplý a útulný nádech.  Dokonale budou tmavé obklady vypadat také se sanitou ve zlaté barvě – třeba se zlatými vodovodními bateriemi. Možností je mnoho. Rádi vám s využitím černých obkladaček v koupelně poradíme.

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme