M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Červené obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám červená barva koupelnových obkladů? Líbí se vám, jakou vytvoří v koupelně atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny koupelnové série (6)

Červené kachličky podpoří v koupelně proudění energie

Červená je jakožto barva lásky, krve a ohně velmi výraznou barvou. Podle odborníků pobízí ke zvýšené aktivitě, podporuje chuť k jídlu a dokonce zrychluje tep a zvyšuje krevní tlak. Červené koupelnové obklady nebudou vyhovovat každému, pokud jste ale podlehli jejich podmanivému kouzlu, nebojte se červenou do své koupelny pozvat! Červené kachličky do koupelny mohou v koupelně podpořit proudění energie a duševní i fyzickou sílu. Červené obkladačky do koupelny budou také symbolizovat radost, vyvolávat emoce a nikoho nenechají chladným.

Červené koupelnové obklady lze výborně kombinovat třeba s dlažbou v designu betonu

Červené obklady do koupelny jsou intenzivní, a tak je zapotřebí využívat je v koupelně uvážlivě. Budou vypadat úchvatně především jako doplněk - pokud jimi obložíte jednu pohledovou zeď, vanu či prostor za zrcadlem. Červené obklady do koupelny si budou perfektně rozumět především s neutrálními barvami obkladů – bílou, šedou, krémovou či černou. Budou dokonale ladit také v kombinaci s dlažbou v imitaci pohledového betonu nebo s dlažbou v designu dřeva. Hezky bude červená vypadat i na koupelnových doplňcích.

Výběr a nákup z bezpečí domova

Máme mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny a stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Dopravu zboží až k vám domů zajistíme.

Kontaktujte nás na online chatu, telefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Zavřít