M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Cotto obklady do koupelny

Vzhled interiéru, koupelnu nevyjímaje, má velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám koupelnové obklady v cotto stylu, a tak chcete svůj interiér ozdobit obklady v imitaci cihel?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Koupelnová dlažba a obklad v cotto stylu vypadají jako ručně vyráběné cihlové podlahy

Jsou zcela nové, ale přitom působí tak, jakoby se na nich již podepsal čas. To je charakteristický znak koupelnových obkladů a dlažby v cotto designu. Tyto koupelnové dlažby a obklady připomínají ručně vyráběné cihlové podlahy, které se kdysi běžně nacházely v domácnostech ve většině Evropy. Dnes je již najdeme zejména na italském a francouzském venkově. Koupelnovou dlažbu a obklad v cotto designu si zamilují především milovníci koupelen v rustikálním, venkovském, vintage nebo v toskánském stylu.

Na dlaždicích v cotto designu jsou imitovány známky opotřebení

Kachličky a dlažba do koupelny v cotto designu mají nerovný povrch a jsou na nich předstírány známky opotřebení. Také mají velkou tónovou odlišnost – dva stejné kusy keramických dlaždic v cotto stylu na ploše koupelny prakticky nenajdete. Cílem tohoto specifického designu je podtrhnout autentický, starobylý vzhled dlaždic.

Některé rozměry se dají na jedné ploše kombinovat

Některé dlažby do koupelny a obklady v cotto stylu umožňují takzvanou modulární skladbu, kdy lze na jedné ploše kombinovat různé rozměry kachliček nebo dlaždic a dosáhnout tak působivého efektu. Kontaktuje nás a rádi vám poradíme, jak vykouzlit koupelnu v dokonalém cotto stylu.

Výběr a nákup z bezpečí domova

Máme mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny a stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Dopravu zboží až k vám domů zajistíme.

Kontaktujte nás na online chatu, telefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Zavřít