M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Hnědé obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbila by se vám hnědá koupelna? Jakou v ní obklad, dlažba a doplňky vytvoří atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny koupelnové série (30)

Hnědé koupelnové obklady přináší dotek přírody a přírodních materiálů

Hnědá barva nachází v interiéru, včetně koupelny, široké uplatnění. Hnědé obkladačky do koupelny navodí v koupelně pocit pohodlí, domácí pohody a útulnou atmosféru. Čím to je? Tím, že si hnědou barvu v interiéru, i na obkladech a dlažbách do koupelny, spojujeme s přírodou a přírodními materiály, které jsou nám blízké. V jejich obklopení se cítíme dobře a v bezpečí. Hnědá je barvou dřeva, půdy nebo kožešiny… I na koupelnových obkladech a dlažbách se hnědá velmi často vyskytuje v podobě imitací přírodních materiálů – oblíbené jsou třeba dlažby do koupelny v imitaci dřevěných či hliněných podlah, kovu, mramoru nebo betonové stěrky. Náš sortiment dlažeb imitujících dřevo naleznete zde.

Hnědá koupelnová dlažba i obklad si výborně rozumí s bílou nebo modrou barvou

Aby hnědá na koupelnových obkladech a dlažbách skutečně vynikla a vypadala působivě, je nezbytné používat ji s mírou a ideálně kombinovat s dalšími barvami. Hnědá barva dlaždiček do koupelny perfektně funguje v kombinaci s bílou, béžovými odstíny, a dokonce i s modrou. Tyto doplňkové barvy jsou sice kontrastní, ale člověka neruší, právě naopak. Působí efektně a podpoří uklidňující atmosféru koupelny.

Hnědá koupelna může být moderní i retro

Hnědé obklady a dlaždice mohou díky kontrastu s bílou sanitární keramikou a elegantními doplňky působit velice moderně. Ovšem i pro milovníky retro stylu je hnědá koupelna skvělou volbou. Když do ní vyberete vhodné zařízení, jako je umyvadlo, vana, vodovodní baterie, toaleta atp. retro atmosféru vytvoříte snadno.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny