M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Hnědé obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám hnědá barva koupelnových obkladů? Jakou vytvoří v koupelně atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny obklady a dlažby do koupelny (30)

Hnědé koupelnové obklady vnesou do koupelny dotek přírody a přírodních materiálů

Hnědá barva nachází v interiéru, včetně koupelny, široké uplatnění. Hnědé obkladačky do koupelny navodí v koupelně pocit pohodlí, domácí pohody a útulnou atmosféru. Čím to je? Tím, že si hnědou barvu v interiéru, i na obkladech a dlažbách do koupelny, spojujeme s přírodou a přírodními materiály, které jsou nám blízké. V jejich obklopení se cítíme dobře a v bezpečí. Hnědá je barvou dřeva, půdy nebo kožešiny… I na koupelnových obkladech a dlažbách se hnědá velmi často vyskytuje v podobě imitací přírodních materiálů – oblíbené jsou třeba dlažby do koupelny v imitaci dřevěných či hliněných podlah, kovu, mramoru nebo betonové stěrky…

Hnědá koupelnová dlažba i obklad si výborně rozumí s bílou nebo modrou barvou

Aby hnědá na koupelnových obkladech a dlažbách skutečně vynikla a vypadala působivě, je nezbytné používat ji s mírou a ideálně kombinovat s dalšími barvami. Hnědá barva dlaždiček do koupelny perfektně funguje v kombinaci s bílou, béžovými odstíny, a dokonce i s modrou barvou. Tyto doplňkové barvy jsou sice kontrastní, ale člověka neruší, právě naopak. Působí efektně a podpoří  uklidňující atmosféru koupelny.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny