M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Hnědé obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbila by se vám hnědá koupelna? Jakou v ní obklad, dlažba a doplňky vytvoří atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny koupelnové série (25)

Hnědé koupelnové obklady přináší dotek přírody a přírodních materiálů

Hnědá barva nachází v interiéru, včetně koupelny, široké uplatnění. Hnědé obkladačky do koupelny navodí v koupelně pocit pohodlí, domácí pohody a útulnou atmosféru. Čím to je? Tím, že si hnědou barvu v interiéru, i na obkladech a dlažbách do koupelny, spojujeme s přírodou a přírodními materiály, které jsou nám blízké. V jejich obklopení se cítíme dobře a v bezpečí. Hnědá je barvou dřeva, půdy nebo kožešiny… I na koupelnových obkladech a dlažbách se hnědá velmi často vyskytuje v podobě imitací přírodních materiálů – oblíbené jsou třeba dlažby do koupelny v imitaci dřevěných či hliněných podlah, kovu, mramoru nebo betonové stěrky. Náš sortiment dlažeb imitujících dřevo naleznete zde.

Hnědá koupelnová dlažba i obklad si výborně rozumí s bílou nebo modrou barvou

Aby hnědá na koupelnových obkladech a dlažbách skutečně vynikla a vypadala působivě, je nezbytné používat ji s mírou a ideálně kombinovat s dalšími barvami. Hnědá barva dlaždiček do koupelny perfektně funguje v kombinaci s bílou, béžovými odstíny, a dokonce i s modrou. Tyto doplňkové barvy jsou sice kontrastní, ale člověka neruší, právě naopak. Působí efektně a podpoří uklidňující atmosféru koupelny.

Hnědá koupelna může být moderní i retro

Hnědé obklady a dlaždice mohou díky kontrastu s bílou sanitární keramikou a elegantními doplňky působit velice moderně. Ovšem i pro milovníky retro stylu je hnědá koupelna skvělou volbou. Když do ní vyberete vhodné zařízení, jako je umyvadlo, vana, vodovodní baterie, toaleta atp. retro atmosféru vytvoříte snadno.

Výběr a nákup z bezpečí domova

Máme mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny a stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Dopravu zboží až k vám domů zajistíme.

Kontaktujte nás na online chatu, telefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Zavřít