M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Krémové obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám krémová barva koupelnových obkladů a dlažeb? V textu pod přehledem sortimentu se dočtete více například o tom, jakou vytvoří v koupelně atmosféru.

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny obklady a dlažby do koupelny (18)

Krémová barva působí teplým dojmem a v koupelně navodí relaxační atmosféru. Také opticky zvětšuje prostor 

Krémová barva je, podobně jako bílá, neutrální barvou. To znamená, že v koupelně nebo v jiných částech interiéru, ji lze kombinovat s jakoukoliv jinou barvou. Krémová barva působí také teplým a uklidňujícím dojmem, a je tedy vyloženě vhodná do koupelny. Krémový obklad a dlažba budou v koupelně navozovat relaxační a pohodovou atmosféru. Tím, že je krémová světlou barvou, má schopnost opticky zvětšit prostor. Je proto ideální také do menších koupelen, které prohloubí a prosvětlí. Pro ty, kteří v koupelně nemají dostatečný přísun denního světla, bude krémová barva značka ideál.

Krémová může být dominantní i doplňkovou barvou v koupelně. Krémové kachličky se dají výborně kombinovat s jinými barvami

Krémová barva je vlastně odstínem béžové, kdy smícháním bílé a žluté vzniká krémová barva různé intenzity – v závislosti na jejich vzájemném poměru. Krémová barva může být v koupelně základní neboli dominantní barvou, kdy bude zdobit většinu obkladů  a dlažeb a mít tak v koupelně hlavní slovo. Anebo může být pouze doplňkovou barvou. Dá se třeba zvolit jen krémová dlažba, pouze krémový obklad či krémové dekorace a  zbytku koupelny může vládnout jiná barva nebo barvy. Krémová barva je především úžasně univerzální. Dá se kombinovat jak s dalšími neutrálními barvami koupelnových obkladů a dlažeb – bílou, šedou či hnědou, tak s výraznějšími barvami, jakými jsou modrá, červená či zelená.

Ke krémovým obkladačkám do koupelny se dají pořídit nejrůznější dekorace, krémová se hodí pro každý styl koupelny

K řadě dlažeb a obkladaček do koupelny v krémové barvě se dají pořídit i dekorace – patchworkové obklady, abstraktní či floristické motivy nebo mozaiky…Krémová barva se hodí pro jakýkoliv styl koupelny – moderní, rustikální, vintage či industriální. Možností je celá řada. Celkové ladění koupelny bude vždy záležet na zvoleném designu a povrchu kachliček do koupelny nebo dlažeb v krémové barvě. Krémové obklady do koupelny mohou vypadat výborně třeba s dlažbou v imitaci dřeva, například s dekorem ořechu nebo třešně. Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme, jak co nejlépe využít krémovou barvu ve vaší koupelně.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny