Obklady a dlažby do koupelny (barva: Krémová)

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám krémová barva koupelnových obkladů a dlažeb? V textu pod přehledem sortimentu se dočtete více například o tom, jakou vytvoří v koupelně atmosféru.

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Barva
Vzhled
Cenový hit
Použití
Formát
Rektifikace
Dostupnost
Tloušťka
Povrch
Tvar
Protiskluznost
Mrazuvzdornost
Další filtry
Cenový hit:
Protiskluznost:
Mrazuvzdornost:
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis

Krémové obklady působí teplým dojmem a v koupelně navodí relaxační atmosféru

Krémová je, podobně jako bílá, neutrální barvou. To znamená, že v koupelně nebo v jiných částech interiéru, ji lze kombinovat s jakoukoliv jinou barvou. Krémová barva působí také teplým a uklidňujícím dojmem, a je tedy vyloženě vhodná do koupelny. Krémový obklad a dlažba budou v koupelně navozovat relaxační a pohodovou atmosféru. Tím, že je krémová světlou barvou, má schopnost opticky zvětšit prostor. Je proto ideální také do menších koupelen, které prohloubí a prosvětlí. Pro ty, kteří v koupelně nemají dostatečný přísun denního světla, bude krémová ideální volbou.

Krémová může být dominantní i doplňkovou barvou v koupelně, neboť ji lze výborně kombinovat s jinými barvami

Krémová barva je takovou světlejší či žlutější sestrou béžové, kdy smícháním bílé s tóny žluté vzniká krémová různé intenzity v závislosti na jejich vzájemném poměru. Krémová barva může být v koupelně základní barvou, kdy bude zdobit většinu prostoru a mít tak v koupelně hlavní slovo. Nebo může být pouze doplňkovou barvou. Dá se třeba zvolit jen krémová dlažba, pouze krémový obklad či krémové dekorace a  zbytku koupelny může vládnout jiná barva nebo barvy. Krémová je především úžasně univerzální. Dá se kombinovat jak s dalšími neutrálními barvami koupelnových obkladů a dlažeb – bílou, šedou či hnědou, tak s výraznějšími barvami, jakými jsou modrá, červená či zelená.

Ke krémovým obkladačkám do koupelny se dají pořídit nejrůznější dekorace, krémová se hodí pro každý styl koupelny

K řadě dlažeb a obkladaček do koupelny v krémové barvě se dají pořídit i dekorace – patchworkové obklady, abstraktní či floristické motivy nebo mozaiky… Krémová barva se hodí pro jakýkoliv styl koupelny – moderní, rustikální, vintage či industriální. Možností je celá řada. Celkové ladění koupelny bude vždy záležet na zvoleném designu a povrchu kachliček do koupelny nebo dlažeb v krémové barvě. Krémové obklady do koupelny mohou vypadat výborně třeba s dlažbou v imitaci dřeva, například s dekorem ořechu nebo třešně. Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme, jak co nejlépe využít krémovou barvu ve vaší koupelně.

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme