M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Obklady do koupelny v imitaci kovu

Barvy a materiály v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám obkladačky v imitaci kovu? Jakou vytvoří v koupelně atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Obklady v imitaci kovu mohou takřka dokonale napodobovat korozi kovů

Koupelnové obklady v imitaci kovu jsou velkým trendem současnosti. Jejich syrová krása vytvoří v koupelně specifickou, nadčasovou atmosféru, která nevyprchá ani po letech. Obklady do koupelny dokonale znázorňují vzhled kovových povrchů a v řadě případů i jejich korozi. Barevná rozmanitost kachliček v imitaci kovu je velmi široká – mohou mít rezavě žlutou nebo oranžovou barvu zkorodovaného plechu, přes šedé imitace nového plechu, až po kovový design s modrým nádechem či zelenou barvu zkorodované mědi.

Kovový design na koupelnových obkladech nejdokonaleji vynikne na velkém formátu dlaždic

Některé obklady v imitaci kovu mají velký formát, na kterém kovový design vynikne mnohem lépe než na menších rozměrech keramických dlaždic. Velkoformátové obklady a dlažby do koupelny jsou ideálním řešením jak do velkých a prostorných koupelen, tak do menších, které opticky zvětší. Obklady do koupelny v imitaci kovu si budou výborně rozumět například s dlažbou v imitaci dřeva, nebo s dlažbou v imitaci betonu, se kterými vytvoří zajímavý kontrast. Kontaktujte nás a rádi vám představíme kolekce obkladů imitujících různé kovy.

Výběr a nákup z bezpečí domova

Máme mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny a stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Dopravu zboží až k vám domů zajistíme.

Kontaktujte nás na online chatu, telefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Zavřít