M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Černé designové dlažby

Barva dlažby má nejen velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení, ale také podtrhuje charakter interiéru. Líbí se vám luxusní dlažba či designový obklad v černé barvě? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Série

Zobrazit další obklady a dlažby (14)

OZVĚTE SE

poradíme vám s individuálním dotazem

+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Hned se zeptat
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Černá luxusní dlažba a obklad budou v interiéru nepřehlédnutelné, úchvatně vypadají třeba v kombinaci s bílou barvou

Luxusní obklady a dlažby v černé barvě budou zárukou toho, že interiér bude zahalen do dokonalého luxusu a elegance.  Černá je sama o sobě, co se týče luxusu v interiéru, sázkou na jistotu. A pokud se objeví na luxusní dlažbě či designovém obkladu nepřehlédnutelného designu,  výsledek bude dokonalý. Je ale třeba dávat pozor, aby černé nebylo v interiéru až příliš a nepůsobila pak spíše smutně a ponuře. Černá luxusní dlažba a obklad budou dominantním prvkem interiéru a dají se kombinovat s černou barvou na solitérních kusech nábytku, dekoracích a doplňcích. Nejlepšího efektu a pocit dokonalého luxusu ale lze dosáhnout kombinací černých luxusních dlaždic s kontrastní bílou, a také s béžovou či hnědou. Pro svěžejší nádech interiéru je možné volit kombinaci s pestrými barvami, třeba červenou, smaragdově zelenou nebo modrou.

Z černých luxusních dlaždic si to pravé řešení pro svůj interiér vybere takřka každý

Černých luxusních dlažeb a obkladů je hodně druhů a každý si tak může vybrat designové kousky, které budou dokonalým řešením pro daný styl interiéru. Ozdobou interiéru se může stát třeba černá luxusní dlažba s patchworkovými vzory, černá designová dlažba s nepřehlédnutelnými vzory a historizujícími motivy. Z interiéru tak může dýchat třeba atmosféra První republiky. K výběru je také například moderní dlažba imitující mramor v černé barvě nebo černý designový obklad a dlažba v imitaci kovu a spousta dalších černých luxusních a designových obkladů a dlažeb. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme inspiraci, jaké luxusní dlažby či designové obklady v černé barvě mohou být tou nejlepší volbou pro váš interiér, a jak je vhodně zkombinovat s jinými barvami v interiéru.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny