M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Dekorované designové obklady a dlažby

Barvy a materiály v interiéru mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám luxusní dlažby a designové obklady se zajímavými vzory a motivy? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Série

Zobrazit další obklady a dlažby (6)

OZVĚTE SE

poradíme vám s individuálním dotazem

+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Hned se zeptat
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Designové obklady a dlažby se zajímavými vzory se stanou nepřehlédnutelným prvkem interiéru

Luxusní a designové keramické dlaždice s atraktivními vzory budou v interiéru dokonalou známkou luxusu. Stanou se přímo magickým elementem, který bude na sebe přitahovat pozornost. Jaké vzory a motivy může mít luxusní dlažba či designový obklad a pro jaký styl interiéru se hodí? Například pomocí designových obkladů a dlažeb s patchworkovými nebo abstraktními vzory vykouzlíte interiér v moderním, vintage či retro stylu. Pomocí luxusních dlažeb nebo obkladů s velkými, historizujícími motivy můžete mít luxusní interiér s nádechem nostalgie, třeba jako z dob První republiky.

Jak dosáhnout dokonale luxusního interiéru? Kombinací maximálně tří vzorů

Jak zajistit, aby interiér díky dekorovaným designovým dlaždicím působil, pokud možno, co nejluxusněji?  Nejlepší je luxusní obklad nebo dlažbu s výrazným vzorem kombinovat s jednobarevným luxusním obkladem nebo dlažbou, ideálně v tlumených odstínech, jako jsou bílá, béžová nebo hnědá. Spousta kolekcí luxusních obkladů a dlažeb zahrnuje jak keramické dlaždice s různými dekorovanými vzory, tak jednobarevné dlaždice. Budete chtít v interiéru zkombinovat více vzorů luxusních keramických dlaždic? Doporučujeme vám kombinovat maximálně tři vzory, aby interiér nepůsobil přeplácaně. Interiér pak bude zařízený stylově a vkusně, zkrátka na jedničku. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme spoustu inspirace a rad pro dokonale luxusní bydlení.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny