777 746 852Linka
Dávkovač mýdla nástěnný 300ml, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 4):340 KčMARPLAST dávkovač tekutého 170ml | 855 KčMARPLAST dávkovač tekutého 250ml | 925 Kč
Dávkovač nástěnný 300ml | 460 CZK
350ml | skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromŠířka: 65 mmDélka: 66 mmVýška: 171 mmHloubka: 82 mmRozměr: 6,5 x 6,6 cmHmotnost: 0.27 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
-8 % 499 CZK
| Cena s DPH / ks | 460 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 380 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 66x171x82 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 171 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 300 ml |
| Hmotnost / ks | 0.2700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913808005 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
Dávkovač mýdla nástěnný 300ml, chrom
6,5 x 6,6PlasthranatéAqualinechrom

AKCE -8 %
Dávkovač mýdla nástěnný 350ml, chrom
9 x 9PlasthranatéAqualinechrom

MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 170ml, chrom
5 x 5PlasthranatéMARPLASTchrom

MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 250ml, chrom
5 x 5PlasthranatéMARPLASTchrom
























































































































































































































































































