777 746 852Linka
TILA sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák, hadice 1500mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):695 Kč
TILA s mýdlenkou, držák, hadice 1500mm |
SUNRA mýdlenkou, držák | nedostupné
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromVýška: 963 mmHmotnost: 1.422 kg/ksMateriál: ABS/nerez Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
nedostupné
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 963 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Mlha |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 25 mm |
| Ostatní | Více funkcí, Sprcha + držák + hadice 150 cm, Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnost / ks | 1.4220 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913843761 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
SUNRA sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák, chrom
ABS/nerezkruhovéAqualinechrom
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
LOTTA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom
MosazkruhovéAqualinechromLOTTA

AKCE -8 %
LOTTA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom
MosazkruhovéAqualinechromLOTTA




































































































































































































































































































