Keramické umyvadlo 59,5×45,6 cm bílá - Isvea HANDICAP 10TP60060
Keramické umyvadlo Isvea HANDICAP 10TP60060 pro handicapované v rozměrech 59,5×45,6 cm v bílé barvě, navržené pro snadný přístup a pohodlí. Odolné provedení vhodné pro bezbariérové koupelny, splňuje potřeby osob s omezením pohybu.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 2 733 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 259 CZK |
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozměr | 59x20,5x45,5 cm |
| Šířka | 590 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hloubka | 455 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687047514 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu



























































































































































































































































































