Keramické umyvadlo 60×55 cm bílá – Sapho HANDICAP 5160
Keramické umyvadlo Sapho HANDICAP 5160 o rozměru 60×55 v bílém provedení. Umyvadlo je konstruováno primárně pro tělesně handicapované osoby. Nabízí jednoduchý a elegantní design a pomocné prvky.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 2 658 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 197 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 60x55 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 19.7500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875687 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu



























































































































































































































































































