LEA stojánková umyvadlová baterie, lékařská páka, chrom
| Cena s DPH / ks | 3 346 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 765 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | HOSPITAL |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 54 mm |
| Výška | 154 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 58 mm |
| Ostatní | Lékařská páka |
| Hmotnost / ks | 1.9600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913871313 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
Série vodovodních baterií HOSPITAL je určena pro osoby tělesně handicapované, starší a s omezenou pohyblivostí, které potřebují speciálně upravené vodovodní baterie.
Příslušenství k produktu




Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro LEA stojánková umyvadlová baterie, lékařská páka, chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro LEA stojánková umyvadlová baterie, lékařská páka, chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro LEA stojánková umyvadlová baterie, lékařská páka, chrom (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro LEA stojánková umyvadlová baterie, lékařská páka, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro LEA stojánková umyvadlová baterie, lékařská páka, chrom (pdf)
- Technický list pro LEA stojánková umyvadlová baterie, lékařská páka, chrom
























































































































































































































































































