777 746 852Linka
SAVANA keramické umyvadlo zápustné 65x45cm, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 5):3 071 KčLIMA umyvadlo, 59,5x39,5cm | 2 744 KčSOTT AQUA 50x38cm | 3 579 KčSOTT AQUA 60x38cm | 3 855 Kč
SAVANA keramické zápustné 65x45cm |
ASTORIA zápustné, litý mramor, 55x37cm | nedostupné
skladem u dodavatele (5 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: bíláŠířka: 650 mmDélka: 650 mmHloubka: 450 mmRozměr: 65 x 65 cmHmotnost: 15.1 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
nedostupné
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 65x17x45 cm |
| Šířka | 650 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872488 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
ASTORIA umyvadlo zápustné, litý mramor, 55x37cm, bílá
55 x 55Litý mramorobdélníkSaphobílá

AKCE -14 %
LIMA keramické umyvadlo, zápustné 59,5x39,5cm, bílá
60,5 x 60Keramikaovál/elipsaSaphobílá

AKCE -8 %
SOTT AQUA keramické umyvadlo 50x38cm, bílá
50 x 50KeramikaobdélníkIsveabíláSOTT AQUA

AKCE -8 %
SOTT AQUA keramické umyvadlo 60x38cm, bílá
60 x 60KeramikaobdélníkIsveabíláSOTT AQUA




































































































































































































































































































