Sprchová tyč s mýdlenkou, posuvný držák, hranatá, 684mm, ABS/chrom
| Cena s DPH / ks | 660 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 546 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 684 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Rozměr průřezu tyče | 30x15 mm |
| Hmotnost / ks | 0.7500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810022 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu
















































































































































































































































































