Sprchová nástěnná baterie chrom – Bruckner Sieger 914.100.1
Nástěnná sprchová Bruckner Sieger 914.100.1 baterie s pákovým ovládáním Bruckner Sieger 914.100.1 v chromovém provedení s oblými hranami a kvalitním mosazným tělem.
Zjistit více
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 100 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877568 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Série vodovodních baterií Sieger nabízí moderní design doplněný oblou hranou. Díky tomuto spojení tvarů se dobře kombinují s ostatním zařízením koupelny.
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - Údržba pro Sprchová nástěnná baterie chrom – Bruckner Sieger 914.100.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Sprchová nástěnná baterie chrom – Bruckner Sieger 914.100.1 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Sprchová nástěnná baterie chrom – Bruckner Sieger 914.100.1 (pdf)
- Technický list pro Sprchová nástěnná baterie chrom – Bruckner Sieger 914.100.1









































































































































































































































































