Umyvadlová výpusť Click-Clack 5/4" chrom – Silfra WA43451
Umyvadlová výpusť Silfra Click-Clack s velkou zátkou o velikosti 5/4" v provedení chrom. 10-80 mm.
Zjistit více
Zařazení: Příslušenství k umyvadlům; Příslušenství k bateriím
- Výpust může být použita pro všechny tloušťky umyvadel, neboť ji lze jednoduše zkrátit pilkou na požadovanou délku.
- Pro variantu s přepadem je potřeba v těle výpusti vyvrtat předznačené otvory.
- Díky použitému materiálu (Silfrou speciálně vyvinutý pevný plast) je za příznivou cenu i bez snížení kvalitativních požadavků.
Vlastnosti
| Značka | SILFRA |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 0-80 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8019571627105 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Click Clack uzavíratelná výpust
Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu













































































































































































































































































































