M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Desky pod umyvadla

Deska pod umyvadlo je součástí stylu koupelny. Nabízíme řadu designových desek pod umyvadla, které vytvoří zcela nový stylový kus v zařízení koupelny. Při jejich výběru je třeba se soustředit především na kvalitu prodávané desky. S námi máte jistotu. Námi prodávané desky pod umyvadla jsou z materiálů, které se snadno vypořádají s vlhkostí, která je součástí koupelny i každého umyvadla. Nabízíme kamenné umyvadlové desky především mramorové. Vyleštěná mramorová deska pod umyvadlem má opravdu luxusní vzhled. Nechte se inspirovat našimi koupelnami. Na našich prodejnách koupelen vám rádi poradíme. Součástí našeho zákaznického servisu je i vytvoření 3D návrhu koupelny, v tomto případě samozřejmě i s deskou pod umyvadlo.

Pro která umyvadla jsou desky určeny?

Desky pod umyvadla nabízíme pod tyto typy umyvadel:

  • Desky pod umyvadlové mísy
  • Desky pro zápustná  a polozápustná umyvadla 

Desky pod umyvadlové mísy

Umyvadla dnes získávají zcela jiné tvary a designy než třeba před 10 lety. Nabízíme řadu umyvadlových mís, které jsou u zákazníků oblíbeny. Tyto umyvadlovou mísu doporučujeme postavit na kamennou umyvadlovou desku. Tak  nejlépe vynikne její ojedinělý vzhled a podtrhne celý styl koupelny. Spolu s vysokou stojánkovou umyvadlovou baterií a skutečně designovými obklady a dlažbou získáte nevšední a neokoukaný vzhled koupelny. Doporučujeme.

Desky pro zápustná a polozápustná umyvadla

Do kamenné umyvadlové desky lze umyvadla zapustit shora, zespodu nebo částečně. Při variantě zapuštění umyvadla do desky zespodu, můžete vycákanou vodu snadno setřít přímo do umyvadla. Mezi deskou a umyvadlem totiž nevzniká žádný rantlík. 

Jak vytvoříte na umyvadlové desce praktické dvojumyvadlo?

Na umyvadlovou desku položíte nebo zapustíte dvě umyvadla vedle sebe.Vytvořte v koupelně praktické dvojumyvadlo s opravdu velkorysými odkládacími plochami.

 

 

Zobrazit další informace »
ico small menu