M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Odborné články

V této sekci naleznete odborné články.

Dlažby ve vzhledu dřeva jsou součástí koupelny i zbytku interiéru v domě Lukáše Pavelky z Brněnska. Jak sám říká, na výběru podlahových krytin si dala jeho partnerka Pavla zvláště záležet...
Velikost malých panelákových koupelen se pohybuje kolem tří metrů čtverečních. Jste také majitelem jedné z nich a přemýšlíte, jak do ní dostat všechno, co potřebujete? Představíme vám osvědčené triky, jak vaši malou koupelnu zařídit.
Nesporné výhody dlažby na terasu o tloušťce 2 cm si zkrátka zamilujete. Tato venkovní dlažba je díky svým vynikajícím technickým vlastnostem velice odolná. A unikátní systém pokládky bez lepidla zaručí, že vám nikdy neodprýskne. 2cm venkovní dlažba má navíc mnoho designů...
Líbí se vám design dřeva a chtěli byste se jím kochat i na podlaze ve vašem interiéru či exteriéru? Bude výhodnější zvolit dřevěnou podlahu anebo dlažbu v imitaci dřeva? Přinášíme vám základní souhrn informací o obou variantách.
Chcete, aby vaše bydlení přesně odpovídalo vašemu vkusu? Pak myslete na detaily. Nepřehlédnutelným základem jsou podlahy. My v M.B. KERAMICE se specializujeme na dlažby, se kterými perfektně sladíte interiér i exteriér...
Hezké slunečné dny vybízejí k posezení na balkoně či terase. Čím útulněji si je zařídíme, tím lépe se nám bude relaxovat...
Chcete, aby vaše bydlení mělo šmrnc a každý host byl na návštěvě u vás ohromen? Tajemství okouzlujícího bydlení tkví v dokonalém sladění interiéru a exteriéru pomocí vnitřních a venkovních dlažeb. My v M.B. KERAMICE vám přinášíme exkluzivní rady, jak na to.
Ultratenké velkokoformátové obklady a dlažby se vzhledem jemných imitací kamenů zkombinovala s keramickou dlažbou ve vzhledu dřeva. A výsledek skutečně stojí za to!
Dlažby ve vzhledu dřeva poutají pozornost návštěvníků Penzionu Kůlna v Moravském krasu. „To opravdu není pravé dřevo?“ žasnou kolikrát při pohledu na keramické „dřevěné“ dlažby, které majitelé zvolili pro koupelny a přízemí. Proč je upřednostnili před dřevěnými podlahami?
Mají „kouzelnou“ moc rozzářit a sjednotit prostor. Působí luxusním a reprezentativním dojmem. Lze je pokládat téměř beze spár a snadno se čistí...
Když Andrea Chytilová z Hodonínska začala rekonstruovat dům po babičce, obzvlášť důležitý byl pro ni vzhled koupelen. S vědomím, že v nich bude její rodina relaxovat celý život, se obrátila na architektu...
Skandinávský styl si u nás v posledních letech získal nebývalou popularitu. I vy jste podlehli jeho kouzlu a chcete si v něm zařídit svůj domov?
Správně vybrané obklady a dlažby jsou naprostým základem při zařizování každého interiéru. V rozhovoru to tvrdí Architekta Milica Čudková, která se do povědomí širší veřejnosti dostala především díky svému účinkování v pořadu Bydlení je hra.
Tři moderní koupelny a dlažba do celého domu v decentních barvách. Nadčasový design, který se jen tak neokouká. Tak vypadá interiér domu Pavla S. z Brněnska...
Bazénovou dlažbu vybírala Eva Navrátilová z Brněnska pro svůj krytý plavecký bazén u domu zvláště pečlivě. Je totiž nadšenou plavkyní a svému oblíbenému sportu se toužila věnovat v každém ročním období...
Toužíte po luxusní koupelně, ale máte omezený rozpočet? Nezoufejte. Poradíme vám, s jakými obklady a dlažbami vykouzlíte koupelnu jako v honosném sídle.
Splněný sen o dokonalé zahradě. Nejen okolí bazénu ale i chodníky zdobí 2cm keramická dlažba.
Rozhovor s naším zákazníkem, který má novou terasu z našeho materiálu.
Pro ty, kteří se nikdy nespokojí s málem, je určena „královská“ značka Valentino. Nečerpejte inspiraci, jak s kolekcemi obkladů a dlažeb od Valentina vytvoříte luxusní koupelnu.
DÍL I. – První krok při rekonstrukci koupelny
Začíná to správným výběrem obkladů a dlažeb.
Kerapoxy - nová spárovací hmota na bázi epoxidových pryskyřic
Záruka čisté spáry, dlouhodobé barevné stálosti a hygienické nezávadnosti.
Jak správně usadit samonosnou vaničku
Vaničky se rozdělují na tzv. na podezdění a na samonosné...
Koupelna bez bariér
Protože koupelnu si člověk nezařizuje na příštích pár let, ale ve většině případů na několik desítek let, měl by při jejím zařizování myslet i na budoucnost.
Sprchové kouty se speciální úpravou skel
Denním používáním se skleněná výplň brzy znečistí špínou, zbytky mycích prostředků a vodním kamenem. Pokud si však koupíte sprchovou zástěnu se speciální úpravou, bude se Váš sprchový kout čistit sám - skoro.
Rekonstrukce malé koupelny
I pro malé koupelny se najdou taková řešení, která z nich udělají nejen místo očisty, ale zároveň i místo odpočinku a relaxace.
Ztrácíte se v pojmech jako je otěruvzdornost, mrazuvzdornost, nasákavost, tvrdost a podobně? Pojďme si tyto pojmy vysvětlit.
Kvalitní a ekonomická toaleta
Moderní toaleta by měla splňovat různá kritéria, jako jsou například parametry ekonomické, estetické či hygienické.
Třpytící se obklady
M.B.KERAMIKA má ve své nabídce obklady z kolekce Swarovski.
Barvy koupelny
Nabídka různých barev, tónů a odstínů je tak velká, že v podstatě, co si usmyslíte to lze na trhu s keramickými obklady a dlažbami nalézt. A na barvě vybraných obkladů a dlažeb skutečně záleží. Vždyť se na ni většinou díváme skoro celý život.
Řekni mi zrcadlo…
Zrcadlo je nepostradatelné především pro tu hezčí polovinu lidstva, ale ani muži se už v dnešní době bez něj neobejdou.
Dětská koupelna
Dětská koupelna bude hlavně místem vodních hrátek a budete tak muset zapomenout na sucho a občas přimhouřit oko i nad čistotou.
velkoformátové obklady a dlažba v malé koupelně
I v malé koupelně můžete použít velké formáty obkladů a dlažeb a nebudete vůbec litovat.
Velké dilema – vanu nebo sprchový kout?
Pokud ale máte koupelnu, která Vám svou výměrou neumožňuje přeskakovat z vany do sprchového koutu, kladete si tuto otázku oprávněně. Právě vám bychom chtěli pomoci několika radami se správně rozhodnout.
Sprchový panel – vhodný do sprchového koutu i vany
Sprchovací panely jsou velmi ekonomické. Díky spořičům, které regulují proud odtékající vody, šetří obsah našich peněženek. Takto lze ušetřit až 50% vody.
Podle čeho vybrat topné těleso
Žebříky můžeme podle druhu vytápění rozdělit na elektrické, teplovodní a kombinované.
Speciální úpravy povrchu sanitární keramiky
Pokud se rozhodnete pro sanitární keramiku s povrchovou úpravou, určitě neprohloupíte. Ušetříte za čistící prostředky, k úklidu budete potřebovat jen suchý hadřík.
I kuchyňský obklad si zaslouží vaši pozornost
Na výběr je velké množství druhů a stylů, které lze kombinovat s jakýmkoliv barevným povrchem kuchyňských dvířek či kuchyňské desky
Mrazuvzdorná dlažba – vhodný venkovní obklad fasády
Nabízíme vám průřez naší nabídkou venkovní mrazuvzdorné dlažby, která je vhodná pro venkovní pokládku a tudíž i pro obložení fasády.
Vodovodní baterie – nepostradatelný pomocník
Vodovodní baterie jsou nepostradatelnou součástí koupelnového i kuchyňského zařízení.
Vany
Jak je to s parametry, které mohou ovlivnit naši volbu?
Koupelnový nábytek
Nábytek do koupelny se vyrábí v mnoha barvách, provedeních i rozměrech
Mozaika je nadčasová
Co si vybrat, aby se nám naše koupelna líbila i několik dalších let a neokoukala se nám a zároveň nebyla fádní a nudná? Zkuste mozaiku.
Typy umyvadel
Jaké máme možnosti při výběru ?
Koupelnové doplňky
Koupelnové doplňky nemusí být jen fádní a nudné
|<<<2>>|
ico small menu