Vysněné obklady a dlažbu do koupelny objevila u nás

Zamilovali jste se do koupelny, kterou jste objevili na internetu, třeba na některé z oblíbených sociálních sítí? Taková koupelna nemusí být jen pouhým snem. V našich studiích váš sen dokážeme zrealizovat! Inspirujte se naší zákaznicí, která objevila „svou“ dokonalou koupelnu na sociální síti Pinterest. „S fotografií jsem pak zavítala do vašeho studia v Prostějově, kde jsme s obchodní specialistkou hledali nejvíce podobné řešení,“ popsala nám začátek spolupráce zákaznice. Ovocem spolupráce je nadčasová koupelna, které kraluje keramická imitace kamene v kombinaci s keramickou imitací dřeva a betonu. Nechybí zde ani zajímavé doplňky a zařizovací předměty, jako je třeba atypická vana či koupelnový nábytek v dekoru dřeva.

Když naše zákaznice uviděla na sociální síti Pinterest fotografii své vysněné koupelny, řekla si „To je přesně to, co chci“. A záhy začala přemýšlet, jakého prodejce keramických obkladů a dlažeb oslovit, aby se její sen o dokonalé koupelně mohl stát skutečností.

Obkladač, který mi pokládal podlahy v domě, mi sdělil, že ve studiu M.B.KERAMIKY v Prostějově je velký výběr keramických obkladů a dlažeb do koupelny a že určitě budu spokojená. A měl pravdu. Ujala se mě obchodní specialistka Marta Dostálová, které jsem ukázala fotografii koupelny z Pinterestu. Představila mi různé vzorky obkladů a dlažeb, které byly co nejvíce podobné těm na fotografii. Společně jsme vše vybraly a doladily k mojí spokojenosti,“ popsala zákaznice s tím, že specialistka jí nabízela jen cenově dostupná řešení ve stanoveném rozpočtu. „To velmi oceňuji,“ podotkla.

Koupelna zákaznice je zahalena do neutrálních barev, jako je antracitová, hnědá a béžová. Právě nenápadné a elegantní barvy jsou v koupelnách doslova nesmrtelným trendem, který se pravidelně těší popularitě na zahraničních veletrzích keramických obkladů a dlažeb. Jsou „imunní“ vůči neustále se měnící módě a vyráběny tak, aby v koupelnách vydržely po generace. Dají se výborně kombinovat s doplňky a zařizovacími předměty jak v neutrálních, tak výrazných, pestrých barvách.

Na podlaze koupelny, včetně sprchy, je položena béžová dlažba v imitaci betonu Highway v rozměru 60x60 cm. Ozdobou stěn koupelny a sprchy je antracitový obklad imitující kámen s názvem Garda, který má formát 30x60 cm. „Různé keramické imitace a neutrální barvy vypadají na ploše koupelny velmi hezky. Myslím, že výsledek je povedený a přesně dle mých představ,“ zhodnotila zákaznice.

Pokud by majitelka koupelny někdy zatoužila po výraznějších barvách, může zvolit barevné koupelnové doplňky. Pro tentokrát ale zvolila doplňky v dekoru dřeva. Skříňka pod umyvadlo, rám zrcadla nebo dávkovač na mýdlo dokonale ladí s dlažbou v imitaci dřeva Reserve, která má formát 20x120 cm a tvarem připomíná dlouhá dřevěná prkna. Je položena na zídce, která odděluji prostor s umyvadlem od sprchového koutu. „Také ostatní podlahy v domě mám v dekoru dřeva. Dlažba imitující dřevo se mi moc líbí. Vypadá jako pravá dřevěná podlaha a nevadí ji vlhkost v koupelně,“ přiblížila zákaznice.

Na atraktivitě koupelně dodává vana atypického tvaru. „Pro netradiční vanu jsem se rozhodla proto, aby opticky zvětšila prostor koupelny a zároveň se kolem ní pohodlně procházelo. Častěji ale doma využíváme sprchový kout. Vana však byla pro moji rodinu nutností, protože máme psy,“ vysvětlila zákaznice.

I vy plánujete zařizovat svou vysněnou koupelnu? Rádi vám doporučíme nejen obklady a dlažby, ale také vany, sprchové kouty, baterie, nábytek a další doplňky.

Chtěli byste si prohlédnout také realizace koupelen dalších zákazníků? Zajímavé příběhy a fotografie najdete v článcích Mramorová koupelna a 5 realizací koupelen zákazníků.

Rádi i vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se na chatu

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 21:30 vám naši experti odpovídají obratem.