Inspirujte se vychytávkami v oblasti koupelnového nábytku

Koupelnový nábytek dnes může být stejně krásný jako nábytek do obývacího pokoje. Jaké jsou oblíbené nábytkové sestavy – skřínky, regály, stojany či police? Jaký nábytek je nejlepší zvolit do menší a jaký do větší koupelny? Správně zvolené řešení dokáže například opticky zvětšit malou koupelnu, nebo naopak dobře využít štědrý prostor velké koupelny. Poradíme vám, jak vybrat nábytek, který bude nejen chloubou vaší koupelny, ale zároveň dokonale přizpůsoben jejím rozměrům.

Koupelnový nábytek dnes už není pouze užitkovou věcí. Když ho správně zvolíte, může se stát i ozdobou vaší koupelny. Oblíbené jsou neutrální barvy nábytku, jako je bílá, černá, šedá či hnědá, a také skřínky pod umyvadlo, police či regály v různých dekorech dřeva, mramoru či kamene. Vždy vybírejte pouze nábytek, který je určen do koupelny, a tedy i odolný vůči vlhkosti.


Koupelnový nábytek v dekoru dřeva Livit od společnosti Riho.

Tipy pro výběr nábytku do menší koupelny:

  • Zvolte závěsný koupelnový nábytek. Snadno se pod ním vytírá podlaha, a také dokáže koupelnu opticky zvětšit.
  • Pokud máte velmi malou koupelnu, vyberte koupelnový nábytek, který je speciálně navržen do maličkých koupelen. Například umyvadlové skříňky se dají sehnat již od rozměru 40 cm.
  • Nábytek s povrchem v lesku a neutrálních barvách, jako je bílá či šedá, dodá koupelně jas. Koupelna tedy bude pocitově působit o něco větší a také světleji.

 
I takto může vypadat nábytek do menší koupelny od výrobce Riho.

Máte v koupelně dostatek prostoru?

Pak se při výběru veškerého nábytku, jako jsou regály, police, stojany, či celé nábytkové soupravy, nemusíte příliš ohlížet na jeho rozměry. Zvolit můžete třeba umyvadlovou skříňku s praktickým dvojumyvadlem, které ocení početnější rodina. Řada nábytkových sestav má opravdu sofistikované řešení úložných prostor, díky čemuž se vám do nich vejde spousta koupelnových potřeb. U nás vám poradíme, jak s pomocí nábytku využít velkorysý prostor koupelny co nejefektivněji.


Koupelnový nábytek Palomba Collection od výrobce Laufen.


I takto může vypadat řešení úložných prostor značky Laufen.

 

Řadě našich zákazníků jsme dlažby a obklady do koupelny pomohli sladit s koupelnovým vybavením, jako je nejen nábytek, ale také vana, sprchový kout, WC, baterie či umyvadlo.

Spoustu inspirace najdete v článcích 5 nejnovějších koupelen našich zákazníků a Vysněné obklady a dlažbu do koupelny objevila u nás.

Tipy na nábytek do koupelny dle nejnovějších designérských trendů

Naše „tajná“ vychytávka: Už jste slyšeli o koupelnovém nábytku, který se vyrábí z keramického obkladu? Takové řešení pro větší i menší koupelny nabízí společnost Mirage. Dovede zhotovit například skříňku pod umyvadlo z obkladu, který bude mít stejný design jako dlaždice na stěně nebo na podlaze koupelny. Rádi vám vše vysvětlíme.

 
I takovýto design může mít nábytek z keramického obkladu od společnosti Mirage.

Prohlédněte si inspirativní fotogalerie koupelen, jejichž součástí jsou také moderní a stylové nábytkové sety, vany, sprchové kouty, baterie či WC, zrcadla nebo různé dekorace.

Některé koupelnové skříňky, regály, stojany, police či nábytkové soupravy, zrcadla a jiné doplňky, máme pro vás na prodejně skladem k okamžitému odběru.

Nábytek z rukou světových designérů: Někdy výrobce koupelnového nábytku spolupracuje při jeho navrhování s renomovaným designérem. Vznikají tak stylové kousky, které se mohou stát doslova klenotem koupelny. Ke koupelnovému nábytku pak výrobce obvykle nabízí také umyvadlo, vanu, WC či bidet ze stejné série. Vaše koupelna tak může být dokonale sladěná!


Ke koupelnovému nábytku z kolekce Palomba od Laufen se dá pořídit také vana či umyvadlo ze stejné kolekce.

Designový koupelnový nábytek, který lze perfektně sladit s dalším příslušenstvím v koupelně, nabízí několik výrobců. Patří mezi ně švýcarská firma Laufen nebo holandská společnost Riho. V našich pěti studiích nebo online na chatu vám rádi doporučíme nábytek, umyvadlo, vanu či WC ze stejné série, abyste vaši koupelnu mohli vyšperkovat k dokonalosti.

A nezapomeňte, že koupelnový nábytek by měl z hlediska designu ladit s obklady a dlažbou do koupelny.

 
K transparentímu nábytku Kartell Laufen se dá pořídit i umyvadlo, zrcadlo a další doplňky či dekorace z této série.

Rádi i vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se na chatu

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 21:30 vám naši experti odpovídají obratem.