M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

DÍL I. – První krok při rekonstrukci koupelny

Obklady a dlažby na rekonstrukci koupelny musíte nejen z hlediska kvality ale především podle vlastního citu, vkusu a fantazie. Koupelnu si průměrný člověk dělá na 20 až 30 let svého života, proto věnujte výběru dostatečný čas. Myslete nadčasově – bude se vám vybraná barva líbit dalších 20 let, budete se cítit při čištění zubů dobře, vstoupíte do koupelny s radostí nebo máte náladu zkaženou na zbytek dne? Inspirujte se!

DATA | /AKTUALITY/prvni_krok_rekonstrukce | Love_mbkeramika_armonie_koupelna_ruzova_bila_pariz_vintage_03.jpg

Nechte si vytvořit 3D návrh

3D návrh vám vytvoří v každé prodejně. Jen u nás ale dostanete návrh, který se svou dokonalostí přibližuje fotografii. Pomůže vám lépe si představit daný prostor s novými obklady a dlažbou a rozvrženými zařizovacími předměty – vanou, umyvadlem, sprchovým koutek nebo pračkou. Vše se tam musí vejít a být připravené k použití. To platí především u koupelen, kde počítáte každý centimetr.
 DATA | /AKTUALITY/prvni_krok_rekonstrukce | agatha_v1-_02_vizualizace.jpg

Kupujte kachle navíc – vyplatí se to

To vám radíme ne proto, abychom víc prodali, ale hlavně proto, abyste měli dostatečnou zásobu i pro „strýčka příhodu“. Může prasknout voda, budete dělat úpravy – kde pak budete shánět obklady, které se už třeba nevyrábí, nebo mají jinou šarži (tedy odstín) než je ta vaše? Počítejte vždy  10 -15% navíc k vypočtenému množství. Nepočítejte spotřebu přesně na kachličku. Jiný prořez je u pokládky na rovno nebo na koso. Naši prodejci vám poradí s konkrétní kalkulací.

DATA | /AKTUALITY/prvni_krok_rekonstrukce | Port_Laurent_Boiserie_P07_003.jpg

Vlastnosti obkladů a dlažeb

Neustále se řeší vlastnosti obkladů a dlažeb. Vězte, že do soukromé domácí koupelny nepotřebujete na podlahu protiskluznou dlažbu, nemusí být ani mrazuvzdorná a stačí nízký stupeň otěruvzdornosti. Do koupelny, kde se chodí v bačkorách nebo naboso stačí klasická glazovaná dlažba, kterou vám u nás rádi nabídneme. Tak už neztrácejte čas a přijďte.

ico small menu