DÍL I. – První krok při rekonstrukci koupelny

Obklady a dlažby na rekonstrukci koupelny je důležité vybírat nejen z hlediska kvality ale také podle vlastního citu, vkusu a fantazie. Koupelnu si v průměru lidé zařizují na 20 až 30 let svého života, proto věnujte výběru dostatečný čas. Myslete nadčasově. Bude se vám vybraná barva líbit dalších 20 let? Budete se cítit při čištění zubů dobře? Vstoupíte do koupelny s radostí nebo máte náladu zkaženou na zbytek dne?

DATA | /AKTUALITY/prvni_krok_rekonstrukce | Love_mbkeramika_armonie_koupelna_ruzova_bila_pariz_vintage_03.jpg

Nechte si vytvořit 3D návrh

3D návrh vám vytvoří téměř v každé prodejně. Jen u nás ale dostanete návrh, který se svou dokonalostí přibližuje fotografii. Pomůže vám lépe si představit daný prostor s novými koupelnovými obklady a dlažbou a rozvrženými zařizovacími předměty – vanou, umyvadlem, sprchovým koutek nebo pračkou. Vše se tam musí vejít a být připravené k použití. To platí především u koupelen, kde počítáte každý centimetr.
 DATA | /AKTUALITY/prvni_krok_rekonstrukce | agatha_v1-_02_vizualizace.jpg

Kupujte kachle navíc – vyplatí se to

To vám radíme ne proto, abychom víc prodali, ale hlavně proto, abyste měli dostatečnou zásobu i pro „strýčka příhodu“. Může prasknout voda, budete dělat úpravy – kde pak budete shánět obklady, které se už třeba nevyrábí, nebo mají jinou šarži (tedy odstín) než je ta vaše? Počítejte vždy  10 - 15% navíc k vypočtenému množství. Nepočítejte spotřebu přesně na kachličku. Jiný prořez je u pokládky na rovno nebo na koso. Naši prodejci vám poradí s konkrétní kalkulací.

DATA | /AKTUALITY/prvni_krok_rekonstrukce | Port_Laurent_Boiserie_P07_003.jpg

Vlastnosti obkladů a dlažeb

Neustále se řeší vlastnosti obkladů a dlažeb. Vězte, že do soukromé domácí koupelny nepotřebujete na podlahu protiskluznou dlažbu, nemusí být ani mrazuvzdorná a stačí nízký stupeň otěruvzdornosti. Do koupelny, kde se chodí v bačkorách nebo naboso stačí klasická glazovaná dlažba, kterou vám u nás rádi nabídneme. Tak už neztrácejte čas a přijďte.

 

V příštím díle si řekneme něco o přípavě podkladu.

 

Chcete pomoci s výběrem obkladů a dlažeb, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na mbkeramika@mbkeramika.cz