M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Nejlepší dlažba na terasu? Keramika, která vypadá jako pravé dřevo

Hezké slunečné dny vybízejí k posezení na balkoně či terase. Čím útulněji si je zařídíme, tím lépe se nám bude relaxovat. Domácí pohodu nejlépe navozuje dřevo. U nás v M.B.KERAMICE se specializujeme na keramické dlažby o tloušťce 2 cm, které jsou k nerozeznání od dřeva přírodního, a navíc odolnější.

nejlepší dlažba na terasu imitace dřeva

Chtěli byste mít na terase či balkoně dlažbu ve vzhledu dřevěných prken, čtvercový formát, či dokonce kombinaci různých formátů? U nás v M.B.KERAMICE žádné přání není nemožné. Do našeho sortimentu jsme zařadili keramické 2cm dlažby v řadě barev a dekorů, vyrobené za použití nejmodernějších technologií. Abychom vyšli vstříc požadavkům zákazníků, kteří upřednostňují vzhled dřeva i v exteriéru.

Máte konkrétní dotaz k informacím z článku?
X

Kontaktní formulář

Nejlepší je zavolat na +420 777 746 852
nebo nám napište zde:
V rámci pracovních dnů v čase od 7:30 do 17:30
se Vám ozveme zpět do 15 minut.

venkovní dlažba imitující dřevo

Na rozdíl od skutečného přírodního materiálu se 2cm keramické dlaždice snadno udržují, mají dlouhou životnost, jsou stálobarevné a odolné vůči mrazu a vlhkosti. Navíc je lze snadno rozebrat a znovu složit. Více se o 2cm dlažbách dozvíte v příručce, kterou pro vás připravil náš odborný tým. Zjistíte, jaké venkovní dlažby jsou na trhu, jejich cenové rozpětí, kam se jaká dlažba hodí a další zajímavosti.

Neodolatelná dřeva s příběhem

Jedním z našich nejprodávanějších „keramických dřev“ je Travel. Je tak krásné a propracované, že mu málokdo dokáže odolat. Na omak působí jako opravdový přírodní materiál.

Pokud zařizujete terasu či balkon na vaší venkovské chalupě, víkendovém domku či roubence, nepochybně se nadchnete pro dlažbu na terasu Cross Wood. Působí jako letitá dřevěná prkna vyšisovaná sluncem, která mají bohatou historii a ukrývají životní příběhy.

tmavá venkovní dlažba na terče

Dřevo jako z rukou mistra

Jako mistrovské dílo, na kterém autor pracoval několik let. Tak působí dlažba Nau na obrázku. Zachycuje každou stopu opotřebeného dřeva, které výrobce pečlivě zkoumal. Aby vytvořil jedinečné desky, které vyvolají silné emoce. V našem sortimentu máme i spoustu dalších „pokladů“, aby si úplně každý vybral něco, co ho oslní. Nejen o těchto, ale i mnoha dalších venkovních 2cm dlažbách na terasu se dozvíte více informací v sekci Terasy a venkovní dlažby. Anebo kontaktuje naše online poradenské centrum. V pracovní době se vám ozveme obratem.

krásná venkovní 2cm dlažba imitace dřeva

 

Originální publikaci článku na portálu idnes.cz najdete zde.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny