M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Dlažba imitace dřeva Just Life

Dlažba v imitaci dřeva Just Life má neuvěřitelných 9 odstínů. Je ideální do interiéru i na ven – na terasu, kolem bazénu, do koupelny, do kuchyně a dalších prostor. 

Dlažba imitující dřevo Just Life Beige Biondo v obývacím pokoji.
Zavolejte, jsme Vám kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Zavolejte, jsme Vám kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

Just Life Antracite
16 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Just Life Antracite - Dlažba imitace dřeva Just Life ANtracite.Just Life Antracite - Dlažba imitace dřeva Just Life ANtracite.
Just Life Beige Biondo
16 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Just Life Beige Biondo - Dlažba imitace dřeva Just Life Beige Biondo v koupelně.Just Life Beige Biondo - Dlažba imitace dřeva Just Life Beige Biondo v koupelně.
Just Life Beige Chiaro
16 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Just Life Beige Chiaro - Dlažba imitace dřeva Just Life Beige Chiaro.Just Life Beige Chiaro - Dlažba imitace dřeva Just Life Beige Chiaro.
Just Life Beige Muschio
16 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Just Life Beige Muschio - Dlažba imitace dřeva Just Life Beige Muschio.Just Life Beige Muschio - Dlažba imitace dřeva Just Life Beige Muschio.
Just Life Beige Scuro
16 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Just Life Beige Scuro - Dlažba imitace dřeva Just Life Beige Scuro v koupelně.Just Life Beige Scuro - Dlažba imitace dřeva Just Life Beige Scuro v koupelně.
Just Life Grigio
16 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Just Life Grigio - Dlažba imitace dřeva Just Life Grigio v interiéru.Just Life Grigio - Dlažba imitace dřeva Just Life Grigio v interiéru.
Just Life Noce Rosso
16 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Just Life Noce Rosso - Dlažba imitace dřeva Just Life Noce Rosso v ložnici.Just Life Noce Rosso - Dlažba imitace dřeva Just Life Noce Rosso v ložnici.
Just Life Noce Scuro
16 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Just Life Noce Scuro - Dlažba imitace dřeva Just Life Noce Scuro.Just Life Noce Scuro - Dlažba imitace dřeva Just Life Noce Scuro.
Just Life Sbiancato
16 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Just Life Sbiancato - Dlažba imitace dřeva Just Life Sbiancato v interiéru.Just Life Sbiancato - Dlažba imitace dřeva Just Life Sbiancato v interiéru.

Rádi poradíme a připravíme kalkulaci ZDARMA

Chci info či nacenění
Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

 

Jaká je dlažba imitující dřevo Just Life?

  • Dlažba je vhodná do interiéru i exteriéru
  • Dostupná v protiskluzovém provedení
  • Formát 16 × 100 cm
  • Rektifikovaná
  • Vybírejte z 9 barev – beige chiaro, beige biondo, beige scuro, beige muschio, noce rosso, noce scuro, sbiancato, grigio, antracitte 
  • Věrně imituje strukturu a žilkování dřeva
  • Tloušťka 10 mm
  • K dispozici sokl a další tvarovky na schody

Bezpečí především

Série dlažeb se vzhledem dřeva Just Life je vhodná jak do exteriéru, tak do interiéru. Pro venkovní použití se vyrábí v protiskluzném provedení, které zvyšuje bezpečnost chůze po mokrém povrchu. Díky tomu se tato venkovní dlažba hodí třeba na terasu nebo k bazénu.

Věrné barvy

Dlažba imitující dřevo Just Life je charakteristická svým velkým barevným rozpětím. Proměnlivost odstínů není u této série příliš velká, věrně však imituje strukturu a žilkování dřeva a za zmínku stojí i množství suků.

Jednoduchá údržba

Pravé přírodní dřevo se nehodí do všech prostor. Jeho hlavním nedostatkem je vlhnutí. Naproti tomu dlažba imitující dřevo si drží tvar a barvu, nenasakuje vodu a není potřeba žádná impregnace. Díky tomu se snadno udržuje bez použití speciálních čisticích prostředků.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

ico small menu