M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Černé dlažby v imitaci dřeva

Barva dlažby má nejen velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení, ale také podtrhuje charakter interiéru. Zaujala vás dlažba v imitaci dřeva v černé barvě? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Prohlédněte si vybrané dlažby v imitaci dřeva

Zobrazit další dlažby (2)

Černá dlažba v imitaci dřeva vytvoří dokonalý základ pro luxusní interiér. Černou je ale třeba použít s mírou

Dlažba v imitaci dřeva v černé barvě kápne do noty těm, kteří touží po luxusním interiéru s nádechem jedinečnosti, a zároveň mají rádi přírodní materiály. S černou je ale třeba v interiéru zacházet opatrně a držet se při zařizování hesla: méně je někdy více. Když se černá použije s mírou, bude působit luxusně a majestátně. Když ji naopak bude příliš, přinese do interiéru spíše pocit temnoty a chladu. Nejlepší je dát interiéru nějaký černý základ, který pak bude kombinovatelný s jinými barvami. A černá dlažba v imitaci dřeva je k vytvoření tohoto základu ideální. Navíc tím, že napodobuje pravé dřevo, bude její efekt v interiéru působit jemněni než u jiných materiálů.

Dlažba imitující dřevo v černé barvě si bude nejvíce rozumět s kontrastní bílou, ale i výraznějšími barvami

Černá dlažba v imitaci dřeva bude v interiéru doslova excelovat, pokud se vhodně zkombinuje s jinými barvami. Černé dlaždice imitující dřevěná prkna si budou výborně rozumět s kontrastní a elegantní bílou. Případně béžovou nebo hnědou. Ti, kterým nechybí odvaha, mohou zkusit černou dlažbu imitující dřevo zkombinovat se zelenou, modrou, červenou či žlutou barvou. Výraznější barvy by se v interiéru měly objevit také jen ve střídmé formě, například na solitérních kusech nábytku, na rámech obrazů, květináčích, soškách, lampách nebo jiných interiérových doplňcích a dekoracích. K černé dlažbě v imitaci dřeva se také samozřejmě v omezené míře budou hodit i černé doplňky a dekorace. Zajímavě bude černá dlažba imitující dřevo vypadat také s obklady originálních vzorů. Kontaktujte nás a poradíme vám, jak může krása černé dlažby v imitaci dřeva co nejlépe vyniknout ve vašem interiéru.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny