M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Bílé dlažby imitace kamene

Barva dlažby má nejen velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení, ale také podtrhuje charakter interiéru. Líbí se vám dlažba v imitaci kamene v bílé barvě? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující kámen

Zobrazit další dlažby (3)

Bílá dlažba v imitaci kamene bude v interiéru vypadat krásně v kombinaci s jinými barvami

Dlažba v imitaci kamene v bílé barvě bude dokonalým řešením pro ty, kteří touží po elegantním a nadčasovém interiéru s dotekem přírody. Bílá dlažba v designu kamene vytvoří perfektní základ, který bude v interiéru kombinovatelný s jakýmikoliv jinými barvami a materiály. Ať už zvolíte barevný interiérový nábytek, dekorace a doplňky, barevnou výmalbu stěn nebo budete chtít bílou dlažbu imitující kámen kombinovat s jinými obklady a dlažbami, výsledek bude vždy hezký a zajímavý. Bílá barva je totiž velmi univerzální a dokonalou symbiózu vytvoří s jakoukoliv další barvou, které dodá jas a hloubku. Keramické dlaždice imitující kámen v bílé barvě také opticky zvětší a prosvětlí interiér.


Bílé dlaždice napodobující kámen mohou mít různé struktury kamene i povrchy

Dlažeb imitujících kámen v bílé barvě může být několik typů. Dlažby mohou mít různou intenzitu bílé barvy, různou intenzitu znázorněné struktury kamene a stejně tak i různý povrch – matný, lesklý či lapovaný. Díky tomu si tu svou bílou dlažbu imitující kámen vybere každý – milovník jednoduchosti, elegance a moderního designu i autentických přírodních struktur a rustikálního či vintage stylu. K některým bílým dlažbám v imitaci kamene se dají pořídit dekorativní dlaždice a použít na podlahu k základní dlažbě nebo na stěnu jako obklad. Bílou dlažbu imitující kámen tak můžete mít jak na podlaze, tak také třeba za kuchyňskou linkou ve formě obkladu. Tyto bílé „kamenné“ dlaždice budou ze stejné kolekce, ale každá bude něčím jiná a jedinečná.


 

Bílá dlažba imitující kámen bude v interiéru vypadat velmi hezky například v kombinaci s dlažbou v imitaci dřeva. Kontaktujte nás a poradíme vám, jaké bílé dlažby imitující kámen mohou být pro styl vašeho interiéru ty nejlepší.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny