M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Černé dlažby imitace kamene

Barva dlažby má nejen velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení, ale také podtrhuje charakter interiéru. Líbí se vám černé dlažby v imitaci kamene? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující kámen

Zobrazit další dlažby (10)

Černá dlažba imitující kámen dokáže být velice elegantní, nejlepší je zkombinovat ji s jinými barvami

Luxusní, nadčasový a s atmosférou tepla domova. Na takový interiér se může těšit každý, kdo v něm dá zelenou černé dlažbě v imitaci kamene. Černá je odjakživa považována za luxusní barvu a kámen jako přírodní materiál působí hřejivým dojmem. Je však třeba dávat pozor, aby černé bylo v interiéru tak akorát. V opačném případě by nemusela působit luxusním a elegantním dojmem, ale naopak smutně a ponuře. Proto je nejlepší vytvořit v interiéru nějaký černý základ, který bude kombinovatelný s dalšími barvami. A dlažba v imitaci kamene v černé barvě vytvoří tento základ naprosto dokonale. S jakými barvami si budou černé dlaždice imitující kámen nejvíce rozumět? Například s kontrastní bílou, ale také béžovou či hnědou. Ti odvážnější mohou zkusit černou dlažbu imitující kámen zkombinovat se zelenou, tyrkysovou či žlutou barvou v podobě nábytku, interiérových doplňků a dekorací.

Černé dlaždice v imitaci kamene mohou mít různou intenzitu barvy, různý povrch či strukturu

Černé dlaždice imitující kámen rozhodně nejsou jen jednotvárné, právě naopak. Vybírat lze z různých druhů. Černé dlažby v imitaci kamene mohou mít různou intenzitu černé barvy, různou intenzitu znázorněné struktury kamene, a také různý povrch – ten může být třeba v lesku, v matu nebo lapovaný. Kontaktujte nás a rádi vám poradíme, které černé dlažby imitující kámen budou tím nejlepším řešením pro styl a využitelnost vašeho bydlení. Krása černých dlaždic v imitaci kamene – jejich povrch, struktura a žilkování, nejlépe vynikne ve velkých formátech. Inspirujte se na Velkoformátové obklady a dlažby se vzhledem kamene. Černá dlažba imitující kámen si bude v interiéru výborně rozumět také s dlaždicemi v imitaci jiných přírodních materiálů, například s dlažbou v imitaci dřeva.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny