M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Šedé dlažby v imitaci kamene

Barva dlažby má nejen velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení, ale také podtrhuje charakter interiéru. Zaujala vás šedá dlažba v imitaci kamene? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující kámen

Zobrazit další dlažby (14)

Šedá dlažba imitující kámen bude mít v interiéru šmrnc sama o sobě i v kombinaci s dalšími barvami

Dlažba v imitaci kamene v šedé barvě může na první pohled působit nenápadně. Jenže zdání klame. Jakmile se šedé dlaždice v imitaci kamene „nastěhují“ do interiéru, ten díky nim pořádně prokoukne. Jak je to možné? Šedá barva je jednou z nejuniverzálnějších barev, a také je velmi elegantní a nadčasová. Dlažba tak bude v interiéru krásná sama o sobě, ale ještě větší šmrnc bude mít v kombinaci s jinými barvami v podobě dekorací nebo nábytku. Nádherného efektu lze v interiéru dosáhnout kombinací šedé dlažby v imitaci kamene s jakoukoliv jinou výraznou barvou – zelenou, modrou, červenou, žlutou, ale také se střídmější hnědou či béžovou.

 

Šedá dlažba imitující kámen může mít různé struktury kamene a provedení povrchu, vždy bude nadčasová

Dlažeb v imitaci kamene v šedé barvě je hodně typů. Dlažby mají různé odstíny, různou intenzitu znázorněné struktury kamene a také různé provedení povrchu - v lesku, matu či v lapovaném provedení. Každý si tedy může vybrat dlažbu tak, aby dokonale zapadla do jeho interiéru. Jisté je ale jedno: Kdo nechá ve svém interiéru promluvit šedou dlažbu imitující kámen, nikdy nešlápne vedle. Interiér bude vždy nadčasový. Šedá dlažba v imitaci kamene se dá v interiéru dokonale kombinovat i s jinými přírodními materiály, například s dlažbami v imitaci dřeva nebo s dlažbami v imitaci betonu.

Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která bude  přesně odpovídat vašim představám.

 

ico small menu
    Umíme to bez prodejny