M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Růžové obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Chtěli byste růžové koupelnové obklady a dlažbu? Jakou vytvoří v koupelně atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Růžové obklady v koupelně uklidňují, každý odstín ale působí trochu jinak

Může být jemná, něžná a romantická, ale také luxusní, až výstřední a extravagantní. To jsou charakteristické rysy růžové barvy, která je jednou z nejuniverzálnějších barev. Říká se, že růžová barva je uklidňující, uvolňuje mysl, a dokonce i napětí ve svalech. Na obkladech v koupelně bude tedy přímo ideální. Růžová barva, která vznikla smícháním červené a bílé, může mít několik odstínů. Záleží tedy jen na vás, jakého efektu a stylu budete chtít v koupelně docílit. Světlé a střední tóny růžové jsou hravé, něžné a romantické, ty tmavší, výraznější mohou v koupelně působit lehce extravagantně.

Růžové obkladačky do koupelny vytvoří dokonalý pár s obklady jiných barev i dlažbami v imitaci přírodních materiálů

Růžová barva je sice uklidňující, ale také hodně výrazná. Proto je nejlepší kombinovat ji v koupelně s dalšími barvami a materiály. Růžová vytvoří krásný pár s kontrastní modrou, oranžovou, zelenou nebo švestkovou barvou koupelnových obkladů, dlažeb nebo dalších doplňků a zařizovacích předmětů. Velmi elegantně bude růžová působit v kombinaci s neutrálními barvami, jakými jsou například šedá nebo bílá. V kombinaci se zlatou nebo dalšími metalickými odstíny získá koupelna luxusní nádech. Růžové kachličky do koupelny budou v koupelně vypadat skvěle také s dlažbou v imitaci přírodních materiálů – například  dřeva, kamene, ale také betonu.

Růžové koupelnové obklady se dají oživit dekory s květinovými, patchworkovými či jinými motivy

Celkový styl koupelny podtrhnou také dekorativní obklady, které jsou součástí kolekcí růžových koupelnových obkladů. Romantickým duším se budou líbit obkladačky do koupelny s květinovými motivy, milovníkům moderního nebo jemně extravagantního stylu třeba růžové kachličky s patchworkovými dekoracemi a příznivci retra ocení obklady s jemnými geometrickými motivy. Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme, jak co nejlépe zakomponovat růžovou barvu do vaší koupeny.

Výběr a nákup z bezpečí domova

Máme mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny a stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Dopravu zboží až k vám domů zajistíme.

Kontaktujte nás na online chatu, telefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Zavřít