M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Šedé obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám šedá barva koupelnových obkladů? Jakou vytvoří v koupelně atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny koupelnové série (51)

Šedé koupelnové obklady jsou neutrální a tvoří základ pro další barvy

Šedá barva obkladů je neutrální a působí klidným a elegantním dojmem. Velkou výhodou šedých koupelnových obkladů je to, že jsou mimořádně flexibilní. Představují tak základ, který vám umožňuje použít další barvy. Šedé obkladačky do koupelny je možné kombinovat prakticky s jakoukoliv jinou barvou kachliček do koupelny. Šedá zmírní v koupelně barevné kontrasty mezi dalšími barvami a dokáže propojit i dvě barvy, které by třeba na bílém základu působily příliš ostře. Šedá krásně vyniká v kombinaci s teplými barvami - s červenou, žlutou, růžovou nebo tyrkysovou.

Šedé obklady lze výborně kombinovat také s přírodně laděnými obklady či dlažbou

Šedé obklady a dlažby do koupelny mohou mít mnoho odstínů od světlejších po tmavší. Designéři obvykle doporučují využít kontrastů, tedy světlejší a jemnější tóny šedých koupelnových obkladů oživit intenzivnějšími a sytějšími barvami a naopak. Šedé obklady vypadají nádherně také v kombinaci s přírodně laděnými obklady či dlažbou, například v designu dřeva či mramoru.

Celá koupelna v šedé barvě? Šedá dokáže být dominantní, proto ji použijte s rozvahou

Do šedé barvy můžete zahalit i celou koupelnu. Ačkoliv šedé obkladačky do koupelny působí na první pohled nenápadně, opak je pravdou. V interiéru, včetně koupelny, často působí velmi dominantně. Proto jejich intenzitu volte s rozvahou. Zajímavě budou šedé koupelnové obklady vypadat v kombinaci s barevnými koupelnovými doplňky.

Výběr a nákup z bezpečí domova

Máme mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny a stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Dopravu zboží až k vám domů zajistíme.

Kontaktujte nás na online chatu, telefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Zavřít