M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Stříbrné obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbila by se vám v koupelně stříbrná barva obkladů a dlažeb? Jakou vytvoří v koupelně atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Koupelnové obklady ve stříbrné barvě dodají koupelně nádech luxusu a mohou ji opticky zvětšit

Toužíte po nevšední koupelně, která bude mít šmrnc a nádech luxusu? Pak není nad čím přemýšlet. Stříbrná barva koupelnových obkladů a dlažeb bude trefou do černého. Stříbrná díky svým třpytivým odleskům doslova prozáří celou koupelnu, a také ji může opticky zvětšit. Právě stříbrné obklady a dlažby jsou v posledních letech v koupelnách velmi trendy.

Stříbrná barva bude v koupelně sama o sobě velmi výrazná, proto je nejlepší kombinovat ji s dalšími barvami obkladů

Stříbrná barva bude v koupelně velmi výrazná, podobně jako zlatá. Když stříbrnou barvu zakomponujete do koupelny v duchu hesla „méně je více“, dosáhnete kýženého efektu a doslova žasnete nad krásou koupelny! Aby tedy stříbrná působila v koupelně stylově, a nikoliv přeplácaně, je nejlepší kombinovat ji s neutrálními barvami obkladů a dlažeb, například šedou, béžovou, bílou nebo černou. Takto dosáhnete v koupelně glamour efektu. Chcete v koupelně vytvořit více útulnou a pohodovou atmosféru? Zkombinujte stříbrný obklad nebo dlažbu s tyrkysovou, jemně růžovou nebo vanilkově žlutou.

Stříbrné koupelnové obklady se hodí k jakémukoliv stylu koupelny. A dají se výborně kombinovat s dlažbami v imitaci přírodních materiálů

Stříbrná je na koupelnových obkladech a dlažbě natolik univerzální a všestranná, že se dá směle kombinovat také s dalšími materiály, například dlažbou v imitaci mramoru, dřeva či kamene. Zajímavý efekt v koupelně vytvoří stříbrné koupelnové obklady s geometrickým 3D povrchem, který jakoby vystupuje do prostoru. Stříbrné koupelnové obklady se hodí nejen do glamour koupelny, ale také minimalistické nebo  koupelny ve skandinávském stylu. Stříbrná se zkrátka může objevit v jakékoliv koupelně, a pokud se dobře zkombinuje s dalšími barvami, materiály a koupelnovými doplňky, výsledek bude fantastický. Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme, jak co nejlépe zakomponovat stříbrnou barvu do vaší koupeny.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny