M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Žluté obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám žlutá barva koupelnových obkladů? Vyhovuje vám atmosféra, kterou v koupelně vytvoří?

 

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Žluté koupelnové obklady vnesou do koupelny teplo a pozitivní energii

Žlutá je barvou slunce. To mluví za vše. Žlutá barva koupelnových obkladů vnese do koupelny teplo a pozitivní energii. Žlutá barva podle odborníků skutečně přináší do interiéru pozitivní náladu, povzbuzuje nerovový systém, kreativitu i tvůrčí schopnosti a čistí tělo. Proto žluté koupelnové obklady můžete bez obav s radostí nastěhovat do své koupelny! Není pochyb o tom, že se žlutými kachličkami vytvoříte originální a jedinečnou koupelnu.

Žluté kachličky do koupelny lze výborně kombinovat s bílou, šedou i dalšími barvami

Přesto ale pokládejte žluté obklady v koupelně raději střídmě. Kdybyste jimi obložili celou koupelnu, mohly by působit příliš ostře. Aby žlutá barva obkladů v koupelně skutečně vynikla, je lepší držet se hesla: méně je více. Výhodou zde je, že žluté obkladačky do koupelny lze výborně kombinovat s dalšími barvami – například s jednoduchou bílou či šedou, ale také třeba fialovou. Ať už zvolíte k žlutým koupelnovým obkladům jakoukoliv doplňkovou barvu, díky žluté bude vaše koupelna celoročně působit jako zalitá sluncem.

Máme pro vás tip: Pokud v koupelně nemáte dostatek denního světla, zvolte žluté obklady s lesklým povrchem, od kterých se světlo snadno odráží. Úspěch bude zaručen!

Výběr a nákup z bezpečí domova

Máme mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny a stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Dopravu zboží až k vám domů zajistíme.

Kontaktujte nás na online chatu, telefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Zavřít